globalmoto_duben_nolan




Jakou?

  • 0

    24.8.2015 od jirka015

    Dobrý den, měřím 160 cm a chtěl bych si koupit pitbika myslíte že výška sedla 80-85cm pro mě je akorát nebo je to moc malý?A také nevím jak velká kola bych potřeboval jezdil bych spíše pro zábavu po polích a loukách byli by pro mě lepší kola 14/12 palců nebo 17/14 palců?Na nákup mám 20k a tak nevím zda investovat do nějaké nové motorky pravděpodobně do číny ale nejlepší co jsem našel je tenhle pitbike http://www.dirtbike...b-37-crf-125ccm.html
    a nebo si koupit nějakého ojetého ale značkového pitbika z bazaru?
    Předem děkuji za odpověď Brázda.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    24.8.2015 od Skmoto

    při výšce 160 cm bohatě stačí velikost kol 14/12, protože moje přítelkyně měří něco málo přes 165 a na kolech 17/14 dosahla na špičkách na zem. A pokud máte 20 tisíc na celkovou investici, tak je lepší koupit staršího kolem 10-12 tisíc a nechat si zbytek peněz na pneu, duše, řídítka, páčky, oleje, filtry atd :) a veřte že tohle vše začnete postupně kupovat ptž to bude chtít(pády, opotřebení). A konkretně tenhle pitbike jsem měl před pár lety taky a motorově super ale rám velmi rád praskal v držácích po skákání :) tak nějakého šikovného svářeče je vždy dobré mít po ruce. Jinak dobrá volba :) a značkový pit nemá cenu na ježdění kolem komína :) zbytečná investice pokud nebudete závodit :)

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist