globalmoto_duben_nolan




Plny plyn je jako volnoběh

  • 0

    25.7.2018 od urda

    Ahoj, potrebuju poradit co to muze byt, pri plném plynu jsou otácky jako na volnoběh,muze to být i relé na cepradlo ? Jako ze muze byt spatny proto mi to zlobí ? Nebo ten regulátor dobíjení ? Svíčky a fajfky mam nové

    Doplněno:

    Ale byla praskla hadicka s čerpadla do karbecu takze mozna příčina

    27.7.2018 od urda

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    25.7.2018 od sseba1

    Spíš bych se podíval na podtlaky a na snímač polohy klapky. Je to karbec nebo stříkačka?

    Doplněno:

    Konektory odpojit nesli ale hýbal jsem stim nahoru dolu tak snad jsem neco neposral

    27.7.2018 od urda

    Lanko neprasklo, nějakou dobu to jede jak ma a pak procrozjezdu se to sekne jak kdyby byl volnoběh a držím a cekam nez se to jakoby od sekne, parkrat to chcipnu a nastartuju nez se to chytne a jde to za plynem

    25.7.2018 od urda

    Lanko neprasklo, nějakou dobu to jede jak ma a pak procrozjezdu se to sekne jak kdyby byl volnoběh a držím a cekam nez se to jakoby od sekne, parkrat to chcipnu a nastartuju nez se to chytne a jde to za plynem

    25.7.2018 od urda

    edit,tuším ale, že je to čtyřvál, takže to nebude na membráně,ale spíš na nějaký hadici,která se pak rozděluje do každého karbce zvlášť. Lanko Ti náhodou nevypadlo,neprasklo a podobně?

    25.7.2018 od sseba1

    jestli karbec, tak se podívej, zda máš podtlakový membrány a zkontroluj všechny hadičky. Membrány tam zvedají jehly a otvírají tím šoupě. Když jsou hadičky na podtlak špatné,přidáš a nic se neděje...membrány se nezvednou. Senzor je na karbecu a vedou do něj dráty,ale na to nejahej,maximálně odpojit konektor a pročistit, nehýbat s nastavením!!!, to se pak dohání přes software.

    25.7.2018 od sseba1

    Tak muže byt špatná ta klapka ? Ta se nachází kde prosim ?

    25.7.2018 od urda

    Karbec

    25.7.2018 od urda

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.7.2018 od juryna007

    Co nějaká ta "kamarádská" sranda jako cukr v nádrži...(voda)

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist