bmw_r1300gs_cartec




Motorka po nehode

Odpovědí (6)
  • 0

    13.7.2018 od Garážmistr

    Nejspis je to otocene v brylich. Povol spodni bryle, zajebej riditkama poradne parkrat ze strany na stranu a zase bryle utahni. Pokud to bude furt nakrivo, tak mas ohnute kluzaky.

    Doplněno:

    dakujem za odpoved, ja som to skusal a neslo to vyrovnat. Chcem sa ešte spytať či mohli by byt skrivené aj brejle čo držia klzaky.

    13.7.2018 od Rdoise

    dakujem za odpoved, ja som to skusal a neslo to vyrovnat. Chcem sa ešte spytať či mohli by byt skrivené aj brejle čo držia klzaky.

    13.7.2018 od Rdoise

    Doplnit odpověď

  • 0
  • 0

    14.7.2018 od Lumen

    Z druhy fotky mi prijde ze mas ohlou pravou savly ..

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.7.2018 od Mildaz

    Šavle vypadají snad dobře, ale máš přetočené brýle, horni proti spodním, proto máš stočené kolo. Musíš rozebrat krk řízení a srovnat to.

    Doplněno:

    Polopatě - otvory horních a spodních brýlí nejsou v zákrytu ale pootočené, jak to dostalo ránu. Sundej řídítka, povol matku na horních brýlích, ty sundej, pod nimi je matka na ložiska, taky dolů, zkontroluj horni a spodní ložiska a zase to slož. Když to budeš rozebírat, musí samozřejmě šavle ven, tak je taky zkontroluj, zda jsou rovné.

    14.7.2018 od Mildaz

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.7.2018 od chalka

    Podle fotek máš ohlý vidlice a i bryle. Kup nový a máš klid.

    https://motorky.bazo...25-nahradni-dily.php

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.7.2018 od udinar

    Rozebrat a přeměřit! Na 99% budou obě šavle ohlé a také spodní brýle budou ohlé! Vrchní brýle většinou vydrží. Asi bych sháněl druhé brýle, ale bacha spousta lidí prodává díly z bouraček a budou ti tvrdit, že jsou v pořádku!

    Doplněno:

    Napsal jsem shánět druhé brýle, ale myslel jsem celé šavle

    19.7.2018 od udinar

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist