globalmoto_duben_nolan




nestartuje, niekedy zdochne

  • 0

    10.7.2018 od philip7777

    Zdravim,
    som tu relativne novy a dopredu pisem ze som hladal po fore podobny problem ako mam ja ale na nic som zatial neprisiel. Mam takeho veterana (crf 450R 2003) a ma problem.
    Niekedy startuje na prvy kop, niekedy ani na 50ty nechyti. Na roztlacenie to iste - niekedy na prvom metry niekedy sa spustim aj 10m a nechyti. Studena aj tepla. Ventily som pozrel, nastavil, mal som dolu aj hlavu s valcom doryhovany nieje, kruzky zlomene niesu, piest nieje poskodeny. Kompresiu ma a ked sa podari ju nastartovat motorka ide pekne aj do vykonu.
    Problem je so startom a pripadne niekedy si sama zdochne na volnobehu (pod plynom nezdochne).
    Karburator komplet vycisteny, osadeny tryskami presne podla manualu k crf 450 2004 (ku 2003 som manual nikde nenasiel) a pretesneny. nova indukcna cievka, nova sviecka podla manualu. Vypinac motora odpojeny zaizolovany. ked vyberem sviecku vyzera ze hadze iskru normalne.... Povie mi niekto co s tym moze byt? zacinam byt fakt zufaly...

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    10.7.2018 od Eastrider

    Veterán ???
    A sytič tam nemôže blbnúť ? Funguje 100pro ? Čo nádrž ? Benzin doteká riadne ? Vzduchový filter ?
    A tá sviečka, ktorá "vyzerá" že hádže iskru má akú farbu ? Možno, len bohatosť zmesi treba doladiť.

    Doplněno:

    no elektrika napadla aj mna. premeral som vsetky kable vsetky vyzeraju ok. statorova cievka ma mat 9-25 ohm moja ma 16 takze by mala byt okej. cievka pre pulzy by mala mat 180-280 ohm moja ma 236 takze tiez fajn. aj indukcna cievka nova a aj zmerana vsetko vyzera dobre. jedine co neviem zmerat je CDI. Myslite ze by to mohlo byt CDI?

    11.7.2018 od philip7777

    Skvelé !
    Inak neviem. Ešte v elektrike môže byť problém. Vo volaktorom kontakte alebo ...

    10.7.2018 od Eastrider

    no, 2003 uz je skoro veteran... filter je novy , olej aj olejovy filter je novy. (cca 2MH) benzin doteka krasne a cisty (dal som uz aj priehladny filter do hadicky z nadrze nech na to vidim. sytic by mal fungovat ale neviem presne ako by som to overil. sviecka pokial motorka bezi tak ma tehlovu farbu. zmes je nastavena podla navodu na 1.5ot

    10.7.2018 od philip7777

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.7.2018 od Fantom111

    Něco podobného jsem teď taky řešil, ale na 2t Hondě a zavada byla v praskle gumové přirube mezi motorem a karbcem. Dira nešla normálně vidět, ale když jsi prirubu natáhl, byla jasně steřela a táhla falešný vzduch. Zkus mrknout

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist