bmw_r1300gs_cartec




Ventily stále ťukají

  • 0

    16.6.2018 od Arko

    Zdravím všechny otevřené hlavy.Podle manuálu a rad kolegů jsem srovnal ventilové vůle a rozdíl je jen ten že se ťukáni neozývá stále.Když ji malinko přidržím tak se to ztrácí ale na bubláka je to pořád stejný.,,nemůže to dělat mikro vůle na vahadle na straně sání""Combust mi napsal jak vyladit ale jen na hrubo.Má malou vůli v ose.Rád bych podrobný popis.Manuál je english a tam se ztrácím.Díky za váš čas.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    18.6.2018 od SojkinXR6R

    Vytahanej rozvoďák si už vyloučil ? Pokud by byl vytahanej, ventily pořádně neseřídíš...

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.7.2018 od rapuork

    Zdar a sílu. Nevím jaký rok CX máš, ale já se svou z roku 80 jsem si cvakání užil
    Myslel jsem, že to dělají ventily..... svěřil jsem go hlav místnímu mechánikovi, ale Dávali jsme nové ventily+ vodítka ventilů + jsem řešil opravu vůle na vahadlech. To mi tvrdochromem opravila nějaká firma na moravě. Nakonec jsem celý motor svěřil panu Matuchovi do Slavkova u Brna, což mám trochu z ruky, ale nelituju...… přede jako kotě už druhým rokem. Nejspíš cvakání způsobil špatný tlak mazání, protože chybělo víčko na vahadle.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist