bmw_r1300gs_cartec




Po výměně převodovky nejde nastartovat.

  • 0

    8.6.2018 od Somsiii

    Zdravím, prosím o pomoc, už opravdu nevím jak dál. Dostal jsem derbi sedna 50. Byla rozebraná. Mám k tomu dvě převodovky a hromádku náhradních dílů. Když jsem tam dal jednu převodovku, jela parádně, ale něco v ní strašně bouchalo. Myslel jsem, že je to spojka, ale nakonec nebyla.. rozhodl jsem se, že objednám gufera, přetěsním druhou převodovku a vyměním je. Od té doby ji nemůžu nastartovat. Píst mám správně, mám novou svíčku, jiskru to dává. Předstih se neseřizuje. Benzín do toho jde. Zdá se mi jako by neměla vzduch. Mám sundaný vzduchový filtr, ale pořád se nechytá. Výfuk je průchozí. Při nakopávání i při roztlačování mi přijde, jako by se nezapalovalo. Je to úplně zdechlé :(

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • -1

    9.6.2018 od davidsoon10

    A co cívka zapalování? Není možné, že by byla špatná?

    Doplněno:

    Vyzkoušel jsem tři různé cívky. Jedna prý nefunguje. Jednou se mi to povedlo nahodit, ale musel jsem mít pořád plný plyn a nešlo to do otáček.. a po zařazení kvalitu samozřejmě chcíplo. Jako by to mělo málo vduchu. Možná se topí v benzínu, protože na karburátoru už nemám ani vzduchový filtr. Víc vduchu tam nedostanu. Těsnění pod hlavou a gufera jsou nové. Tak falešný vzduch by to taky nemělo sát.

    9.6.2018 od Somsiii

    Vyzkoušel jsem tři různé cívky. Jedna prý nefunguje. Jednou se mi to povedlo nahodit, ale musel jsem mít pořád plný plyn a nešlo to do otáček.. a po zařazení kvalitu samozřejmě chcíplo. Jako by to mělo málo vduchu. Možná se topí v benzínu, protože na karburátoru už nemám ani vzduchový filtr. Víc vduchu tam nedostanu. Těsnění pod hlavou a gufera jsou nové. Tak falešný vzduch by to taky nemělo sát.

    9.6.2018 od Somsiii

    Vyzkoušel jsem tři různé cívky. Jedna prý nefunguje. Jednou se mi to povedlo nahodit, ale musel jsem mít pořád plný plyn a nešlo to do otáček.. a po zařazení kvalitu samozřejmě chcíplo. Jako by to mělo málo vduchu. Možná se topí v benzínu, protože na karburátoru už nemám ani vzduchový filtr. Víc vduchu tam nedostanu. Těsnění pod hlavou a gufera jsou nové. Tak falešný vzduch by to taky nemělo sát.

    9.6.2018 od Somsiii

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist