globalmoto_duben_nolan




Nejde vypnout startér

  • 0

    18.5.2018 od patologSlavíček

    Zdravím Vás přátelé. Po zimě mi spínačka nespínačka točil startér a nešel vypnout, až do úmrtí baterky. Vyměnil jsem startovací relé, týden pohoda a znovu! Na výletě mi nešla motorka vypnout. Vypl jsem klíček, zhasl motor - naskočil startér, zapl jsem klíček, chytl motor. Asi na počtvrté se povedlo zhasnout motorku. Domů jsem dojel tak tak. Vůbec netuším co s tím, jestli je to v nějakých ovládacích proudech, či co. V servisu mě odmítli, že mají co dělat s vlastní produkcí, ať se ozvu v říjnu... Au. Chlapi, netušíte někdo co s tím? Nechce se mi sedět celou sezónu na skutru . Díky moc, jsem 25 km jihozápadně od Brna. Jura

    Doplněno:

    Já jsem měnil relé a kupoval jsem ho nové právě z e-shopu Wemoto. Schválně jsem se jich ptal na hodnoty a tvrdili mi, že výrobce udává 100-150A... Na výrobku nebylo uvedeno nic a po několika startech jsem zase v tom, no, sedí se na tom a není to židle...

    20.5.2018 od patologSlavíček

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    18.5.2018 od sseba1

    Ahoj, já s kamarádem jsme teď řešili stejný problém, mohla za to vadná relé, koupili jsme oba to samé a měli ty samé problémy. Relé se vždycky přilepilo a startovalo to i za jizdy. Kde jsi relé kupoval? A má na pevno slabé kontakty nebo jako původní jen našroubované (ty od spínačky?)

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.5.2018 od Jardas444

    Ty relé co jste koupili jsou z Číny,vydrží jeden den a jdou do háje.Kup relé např.ve Wemoto a budeš mít klid.

    Doplněno:

    Nerad Ti beru iluze,ale já je měl z Wemota... bydlím od nich 4km... dali mi od jiného výrobce a diametrálně jiná kvalita.

    18.5.2018 od sseba1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist