bmw_r1300gs_cartec




Po zařazení chcípne motor

  • 0

    28.4.2018 od MARTIN_187

    Zdravim, před týdnem jsem koupil Varana 125 normal jsem na něm jezdil, ještě jsem radši vyměnil olej, pak zase jezdil, zaparkoval a dneska jsem se chtěl projet normálně jsem nastartoval a když jsem chtěl zaradit, tak motorka cukne a chcípne (i když držím neustále spojku), nevím co s tim.. zaráží mě že jsem s tím krásné bez problémů dojel a pak z ničeho nic den poté tohle.. a ještě když motorka stoji, tak chvilku tam nejde zařadit 1 a pak zas jde a párkrát zkusím zase a pak nejde
    Děkuju za rady, Martin

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    28.4.2018 od cocka.magna

    skoukni funkčnost čidla na policajtovy

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.4.2018 od Luba98

    A pokud nepomůže snímač bočního stojanu, zkusil bych, jestli ti funguje spojka v dostatečně dlouhým rozsahu (zvednout zadek motorky, přiklopit boční stojan, s nastartovaným motorem zařadit 1 a pokud se i s úplně stisknutou spojkou bude kolo točit, nefunguje spojka jak by měla).

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.4.2018 od z1kawasaki

    Čidlo stojanu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.4.2018 od pistapista31

    lanko spojky je nastavene OK?

    Doplněno:

    troska je zvyš otacky

    29.4.2018 od pistapista31

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.5.2018 od celerts

    mě to udělalo při nesklopeném bočním stojanu a taky po zimně, když tam bylo málo a starého benzínu

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.5.2018 od MartyMx

    Zkus zkontrolovat lanko spojky, jestli tam není velká vůle, pokud tam je až moc velká vůle tak to dotáhni, ale ne moc. Policajt by ti nedělal problém se zařazením rychlosti, ten ti maximálně chcípne motor, tohle vypadá na to lanko.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.5.2018 od Gewo

    Klíčové je oznámení je zřejmě "vyměnil jsem olej"... Pokud jsi tam dal jiný olej než ten, co je určený pro mokrou spojku (klasifikace MA-2, myslím), tak ji máš slepenou a ten šicí stroj Ti nepojede. :)

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist