globalmoto_duben_nolan




Asistent řazení

  • 0

    13.4.2018 od Brtňák

    Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jestli vám taky při řazení nahoru se spojkou motorka sama vrkne meziplyn ?
    Díky za info..

    Doplněno:

    Omlouvám se, musím to doplnit : ano jedná se o R 1200 GS LC s quickshifterem. Když řadím bez spojky funguje jak má - nahoru řadí, dolů si vrkne meziplyn. Při použití spojky - si sám vrkne dolů ale i nahoru. ???

    16.4.2018 od Brtňák

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    14.4.2018 od Jirkahu71

    Meziplyn ( zvyseni otacek mezi spojkama v neutralu) se dela pri podrazovani. Pri razeni nahoru nema smysl, naopak je to pitomost protoze se zvetsuje rozdil mezi rychlosti otaceni hridelu. Nahoru se dava spojka do netralu a druha do vyssiho kvaltu ale to je u motorky s neutralem jem mezi 1 a 2 nesmysl. Takze nejspis jen efekt, nikoli funkce .

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.4.2018 od matoupetr

    zdarec , předpokládám že popisuješ průběh řazení u BMW R 1200 GS LC u těchto modelů se tohle řeší elektronikou , staré mají vedení lankama až na kalpky sání a u nových GS to reguluje rídící jednotka

    Doplněno:

    Spojka je v pořádku, plyn mám uvolněný. Samo si to tam vrkne :)
    Zkusím dnes zjistit v BMW co oni na to ?

    16.4.2018 od Brtňák

    LC s quickshifterem si vrkne plynem při podřazování a hlavně bez spojky.
    U pisatele mi přijde,že mu spíš klouže spojka nebo málo uvolní plyn při řazení.

    14.4.2018 od JiriBN

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.4.2018 od valda.cbr

    Ahoj,
    bez spojky (rychlořazení) = nahoru řadí, dolů meziplyn, ale já dolů téměř nepoužívám
    se spojkou - pouze to, co rukojeť plynu

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.4.2018 od rudach

    Ahoj, s quickshiftem nic neres, nahoru dolu jen stlacenim radicky i pri plnem plynu. Ubiranim plynu je to naopak horsi... Mam ho nejaky patek a funguje to skvele. Zkus za to vzit a jen radit nahoru a uvidis :)

    Doplněno:

    Tak se omlouvam, nedocetl jsem doplneni :) Se spojkou by se to melo chovat uplne normalne, jako bez quickshiftu.

    17.4.2018 od rudach

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.7.2018 od Brucoun11

    Ahoj. Se spojkou je asistent řazení vypnutej, řazení funguje jako u běžnýho BMWéčka. Stáhni si manuál.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.4.2019 od šerpa_mirek

    Ahoj, nevím jaký máš rok výroby. Na rv. 2012 nic nevrkne, musím sám.

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.8.2020 od Tosikáč

    Ahoj, mám stejný problém. Při zaření se spojkou nahoru mi vrkne meziplyn. Povedlo se ti tento problém vyřešit?
    Dík Tošikáč.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist