bmw_r1300gs_cartec




Neklesají otáčky motoru při přeřazení nebo zastavení

  • 0

    8.4.2018 od Avanti

    Zdravím. Po zimně jsem vytáhl motorku, udělal servis (svíčky, olej, vzducháč) a u karbeců seřídil vůli plynu (byla moc velká), ale tak, aby při volnoběhu nebylo lanko našponované, aby mělo malou vůli. Když přidám na místě, tak se otáčky vrátí, ale jakmile se rozjedu a chci přeřadit nebo zastavit, nechtějí otáčky klesnout a když tak až za dlouho. Jakmile sem ji nechal na stojanu nastartovanou (zahřátou) tak po cca 3 minutách se zvadnou volnoběžné otáčky na cca 3000 a nechce se jim dolů...
    Je možné, že by to způsobilo vymezení vůle lanek plynu nebo je to náhoda?
    Motorku jsem koupil loni, najel na ní jen pár km ale fungovala dobře, až na velký mrtvý chod plynu, který jsem chtěl vymezit aby se líp jezdilo...

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    9.4.2018 od 9mm

    Pozor na "vlnu" jedno lanko táhne druhé vrací zpět, když to přetáhneš udělá to druhé vlnu. Není to z mé hlavy, ale kamaráda mechanika (přítel na telefonu) co mě před tím varoval.

    Doplněno:

    Třeba to bude tahle blbost. Povol, namaž, utáhnout to můžeš vždycky.

    9.4.2018 od 9mm

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.4.2018 od arnet1

    Presne ako píše 9mm. Ja by som vybral lanká, poriadne ich premaž, aby išli hladko a hlavne nikde nezadrhávali. To je najjednoduchšie a nič ťa to nestojí. Ak nepomôže, poriadne vyčisti karburator. Daj potom vedieť. Veľa zdaru.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist