globalmoto_duben_nolan




Zatuhnutí přední brzdy

  • 0

    6.4.2018 od Marwell

    Ahoj všem, prosím o radu.
    Dnes po ujetí cca. 5-10km normální jízdou se mi hryzlo přední kolo. Po vychladnutí si to sedlo zpět, od té doby jsem z ní měl respekt, ale již se to neobjevilo. Vůbec nevím co si o tom myslet.
    Motorka cca. měsíc zpět v servisu (po zimním spánku), kde dělali i brzdovku, ale při návratu ze servisu po ose (cca. 30km) se nic podobného neprojevilo, až nyní.
    Zatím jsem to dál nezkoumal, nevím jakým směrem se vydat a poslední co bych chtěl zkoušet je sundavat brzdič - jsou to přeci jen brzdy a z těch má mít člověk respekt.
    Předem díky!!
    Martin

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    7.4.2018 od Kohlstein17

    Kolik tam máš brzdovky? Co píšou v návodu? Když dáš nádobku plnou až po horní okraj, co se stane?

    Doplněno:

    Brzdovky je tam dle návodu, tedy "akorát" s bublinkou nahoře..

    20.4.2018 od

    Brzdovky je tam dle návodu, tedy "akorát" s bublinkou nahoře..

    7.4.2018 od Marwell

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.4.2018 od zdenysrx6

    muže to být zatuhlý pístek v brzdiči tj že se nevrací uplně na začatek a brzda se pomalu tlakuje mě se to taky stalo ,ale dělala mi to nova pačka ,byla o nějakej ten mm vetší a nepustila pístek uplně zpět

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.4.2018 od Vrbeňák

    ..mám podobnou zkušenost s neoriginalní CNC brzdovou páčkou,neprojevilo se to úplně hned po výměně,takže máš-li neorigo páčky,mužou bejt zdrojem tvých problémů,stačilo kousek toho výstupku zapilovat.jak piše zdenysrx6...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist