bmw_r1300gs_cartec




Podtlaky

Odpovědí (7)
  • 1

    29.1.2018 od MiKas004

    Dělal jsem to na konci sezóny. Vzal jsem dvě lahvičky se šroubovacím víčkem, udělal do každé dírku na hadičku a spojil je. Druhá dírka ve víčkách byla pro hadičky ke karbcům. Jediný problém jsem měl, kam to připojit k přednímu karburátoru. Ale nakonec jsem vzal podtlak z přívodu k Scottoileru.
    Do lahviček jsem nalil hustý olej, aby se to přelévalo pomaleji. Šlo to.

    Doplněno:

    Jo, a taky mám 06.

    29.1.2018 od MiKas004

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.1.2018 od rocker78



    delal jsem na transalpu a funguje skvele. je to nakonec i pres ejsi nez budiky. Hlavne pozor, delat to na zahratym motoru a netahat moc za plyn, aby sis nenatahl do motoru vodu ;)
    zatim pa

    srbáč

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.1.2018 od PETRREVNICE

    Já to seřizuji porichtungem na který mi stačila starší šlaufka ( starší ročníky vědí, o co jde, mladší vyznavači laserových měření budou v prdeli ) a několik metrů silikonové hadičky. Šlaufka slouží jako spojené nádoby, které do poloviny zaliju benzínem ( ne vodou ), pověsím na řídítka a propojím s vývody na sání a už jen točím šroubečky. Nic světoborného, jen fyzika.
    Seřizování zdar !

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.1.2018 od Lukyvaran1

    Nevím tedy možná se pletu alke na 06 se delají podtlaky když to je stříkačka?

    Doplněno:

    Strikacka, nebo karbec je fuk jde o serizeni klapek aby kazdy valec mel stejny podtlak a tim i stejne mnozstvi vzduchu.

    29.1.2018 od Jirkahu71

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.7.2020 od Fiko

    Pokud by někdo potřeboval, mám na to elektronický přístroj přesnost 0,5 mm/Hg ale vcelku opravdu stačí skutečně i ta "hadicovka". Každopádně správný postup zde vypichuji z dílenky: https://www.motorka...mp;pgr=0#goto8756653

    Doplnit odpověď

  • -1

    31.1.2018 od Dr.Magor

    budíky jsou přesnější a hlavně se to dělá při lehce zvýšenejch otáčkách

    Doplněno:

    otáčky motoru pro provádění synchronizace podtlaků musí být 1200/min
    viz servisní manuál
    při mírně zvýšených otáčkách to už dost lítá - odzkoušeno

    30.3.2018 od MiKas004

    U manometer s kvapalinou bude určite presnejši ako budiky . Mam aj aj !!!

    1.2.2018 od Kubo1127

    Doplnit odpověď

  • -1

    3.2.2018 od Rooks

    Ahoj mam synchromate přístroj a bomba sice to stálo kolem 4t ale je to zábava jako vše na moto 😀 pokud jseš z Praglu nápis můžu zapůjčit.
    Pajas

    Doplněno:

    Díky moc, zítra to odvezu do servisu a bude

    4.2.2018 od Adarek

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist