globalmoto_duben_nolan




špatná funkce blinkrú na jedné straně

  • 0

    5.11.2017 od lukyno14

    koupil jsem enduro s dodělávanými LED blinkry. Za chodu motoru jedna strana špatně bliká - těžko to popsat - je to takové chaotické nepravidelné svícení/poblikávání bez nějakého pravidelného intervalu. Zajímavé, že druhá strana je OK a bez chodu motoru (jen na aku) je OK i tato strana. Čím to může být? Ještě jsem to nerozebíral, nevím co je tam za přerušovače apod... Díky za případné odpovědi.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    6.11.2017 od Koudy01

    Nekde spatny kontakt. Jak se to pri chodu motoru trepe, tak to zlobi. Prolez draty ke blinkrum te spatne strany.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.11.2017 od maspe

    kontakty, kostry.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.11.2017 od motobazar-rakovnik (Moto Rakovník)

    Dobrý den, pokud má motocykl pouze jednu kontrolku na blinkry (na palubní desce), vyjdete žárovku z té kontrolky a mělo by to jít. Nebo místo obyčejné žárovky dejte LED, ale kontrolka vám bude indikovat pouze jednu stranu blikání.

    Doplněno:

    Dale jak jiz zminuji vyse, kontrola kostry. Led blinkry taky maji jiny odber nez zarovkove, u kazdeho blinkru by mel byt přídavný odpor a posledni vec, obvykle se dodava k LED blinkrun jiny prerusovac, ktery ma pouze 2 piny a ne klasicky 3.

    7.11.2017 od motobazar-rakovnik

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.11.2017 od juryna007

    Může být i odlepený spoj v blinkru, vyměň to a určit na těch nových zbytečně nešetři........

    Mám tyhle už druhý rok a nad míru spokojenej :

    https://www.louis.at...8c59453bceb83ac66859

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist