globalmoto_duben_nolan




jak sundat zapalovani motoplat

  • 1

    29.10.2017 od mirek453

    dobry den potreboval bych poradit jak sundat zapalovani motoplat z čz 514 zkousel jsem ho ohrivat nepomohlo to nevim co s tim jsou tam akorad 2 diry v nich jsem mel stavovak a nic prethly se srouby v stahovaku(m6) jetli nekdo mate tip jak na to budu rad nechce se mi ho rozrezat bruskou sundavam to z duvodu vape

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    29.10.2017 od spalovac

    Na klasické, kontaktní je stahovák. Na 514 , pokud vím, tak byla Femsa. Motoplat na 514 jsem nikdy neviděl. Pokud se nepletu, tak na Femsu pasoval stahovák z toho kontaktního zápalka.

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.10.2017 od Míra

    Když vožíš foto, je větší pravděpodobnost rady od ostatních.

    Doplněno:

    jo rad bych tam dal foto ale nejde mi sem vlouzit proto sem dal svuj dotaz i s fotem do sekce jak na to

    1.11.2017 od mirek453

    Chybička : Když vložíš ............

    31.10.2017 od Míra

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.11.2017 od Trojzubec

    velkej motoplat ? na velkej kužel ?? nebo je tam nabastlenej ten malinkej co byl na 516 ?? na ten velkej mám stahovák...

    Doplněno:

    tady to mam na obrazku sem mne vlozit proste nejde sem na to asi moc blbej http://www.motorkari.cz/tema/?t=200725 jestli to je velkej nebo malej motoplat nevim tu motorku mam sotva mesic a nikdy predtim jsem motokrosovou čezetu nemel ale kdybyste mne to dokazal nedestruktivne sundat bohate bych se odmenil dekuji

    3.11.2017 od mirek453

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.11.2017 od cabrak

    Vytoč středový šroub co drží rotor na klice a pod ním na rotoru je větší závit do kterého natočíš šroub . Který se opře do klikovky a rotor je dole.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist