globalmoto_duben_nolan




Gipro

  • 0

    17.9.2017 od CARDAX

    Zdarec,koupil jsem si na svého tygra gipro GPX T01....po montáži jsem ho blbě naučil a ukazuje mi jen pětku(dá se stím jezdit...jedničku-dvojku nerozpozná apk uz maká ae 5=6)....po prelození návodu píšou ze to jde resetovat a naucit znova..to uz vim jak probíhá....jen mi ten kram zku.....j nejde resetovat....nemate nekdo zkusenosti???

    Doplněno:

    zdarec mám podobný problém vše se podařilo zapojit i krátce fungoval než se zobrazilo "U" které pořád svítí i po startu a nelze to nijak restartovat..

    25.7.2018 od daXLien

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    18.9.2017 od HENRY_BLACK

    Zapnout zapalování a hned zase vypnout během doby,kdy se odpočítávají číslice směrem nahoru a zobrazuje "3" , "4" , nebo "5" -ne dřív !.
    Tento krok opakovat 5x.
    Při dalším zapnutí zapalování už by se měly odpočítávat číslice směrem dolů=pamět´ je prázdná a je možný znovu naprogramovat.

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.9.2017 od 6573

    Zapnout zapalování a hned zase vypnout během doby,kdy se odpočítávají číslice směrem nahoru a zobrazuje "3" , "4" , nebo "5" -ne dřív !.
    Tento krok opakovat 5x.
    Při dalším zapnutí zapalování už by se měly odpočítávat číslice směrem dolů=pamět´ je prázdná a je možný znovu naprogramovat.

    Doplněno:

    Ahoj.Mam stejnej problem nejde reset🙄 podarilo se ti to nejak?

    8.4.2018 od Sídžej

    super reseni az na to ze ten kram proste resetovat nejde...myslem jsem ze to je rukama ae neppovedlo se to nikomu chvilu uz vypadalo ze skape spinacka,,,tkze asi zvyknu ze 5=6:)))

    7.10.2017 od CARDAX

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist