Špatně startuje, zasekává se

 • 0

  4.9.2017 od MaraV1

  Zdarec, mám problém s mým Varaderem 125.. Když zapnu klíček, normálně se protočí budíky, když chci ale nastartovat, většinou nastartuju až tak napodruhé, někdy napotřetí a budíky se znovu protočí, což by neměly. Jediné co jsem zatím kontroloval byly kontakty a ty jsou v pohodě. Dneska se mi ale stalo (Jednou se mi to stalo už i dřív, asi dva měsíce zpět), že se motorka jakoby zasekávala a padaly otáčky. Třeba jsem jel obcí normálně 50 na 4ku, tj. nějakých 5-6 tis. otáček a trošičku to se mnou cukalo. Když jsem předjížděl traktor, tak to se mnou už cuklo asi 2x celkem dost a otáčky vždycky o pár tisíc spadly a znovu vyletěly zpět. K tomu se vždycky rozsvítí kontrolka oleje, ale olej byl nedávno měněný, dělo se to i předtím - proto jsem ho měnil - a stejně tak filtry. Nemáte prosím někdo podobné zkušenosti? Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za každou odpověď :)

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
 • 0

  4.9.2017 od Slávek-TDM

  Tak ten prvni problem je snadno identifikovatelnej - louci se s tebou baterie. Dej ji na nabijecku a kdyz se za par dni vybije znovu, musis casem koupit novou.
  Pokud se za behu motoru rozsviti cervena kontrolka tlaku oleje, neznamena to nic dobryho. Bud je opravdu nizkej tlak a pak riskujes zadreni nebo je (zrejme u krku rizeni) prodrenej kabelovej svazek a nekde se ti to kostri.

  Doplněno:

  Baterka klidne muze odchazet nebo ti to muze i mene dobijet. Rozhodne zmerenim dobijeni a zmerenim tlaku oleje za provozu nic nepokazis. Pokud na to nemas nastroje a znalosti, dej to do servisu, jina rada neni.

  5.9.2017 od Slávek-TDM

  Každopádně baterku hned dávám na nabíječku, díky

  4.9.2017 od MaraV1

  Každopádně baterku hned dávám na nabíječku, díky

  4.9.2017 od MaraV1

  Baterie je nová od této sezony, může být i tak špatná? A s tím tlakem co? Dát to prostě do servisu ať si s tím poradí?

  4.9.2017 od MaraV1

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist