globalmoto_duben_nolan




Stelovani spojky pomoci lanka

  • 0

    26.8.2017 od ceB

    Vysvetli mi nekdo jak sestelovat spojku? Mam spojku ovladanou lankem jde mi o to ze kdyz zaradim prvni rychlostni stupen a drzim spojku motorka zacne ubirat na otackach az zdechne jakoby spojka byla malo zmackla a musim pridavat furt plyn.
    Dnes se mi podarilo
    -Motorka na miste se zmacklou spojkou 1 rychlostni stupen zacla sama tahnout do predu kdyz sem to turoval aby mi to nechciplo
    -Dal se mi taky povedlo ze kdyz jsem jel a vyhnal to do vyssich otackach (jakykoliv rychlostni stupen) tak motorka ve vyssich otackach z niceho nic prudce prida otacky ale motorka prestane mit tah, jakobych trosku macknul spojku (To znamena ze klouzala?)

    Nakonec jsem to sesteloval do puvodniho stavu a to je ze mi spojka neklouze, minimalne tahne dopredu, ale porad musim pridavat plyn aby to nechciplo, to znamena kdyz zastavim na krizovatce na prvni rychlostni stupen furt musim vrkat plynem jinak zdechne,

    Neutral zaradim jen kdyz motorka jeste trosku jede, na miste ho tam dam bud vubec a nebo musim se zmacklou spojkou vytocit otacky a pak se tam dostane.
    Prevodovej olej jsem menil

    Jak to tedy mam sestelovat? Stelovani na lanku mam vytoceny skoro az nahore (Tim padem lanko je jakoby kratsi)

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    26.8.2017 od Tata-

    co si tam dal za olej

    Doplněno:

    Dal jsem Převodový olej GP80 Sae 80w

    26.8.2017 od ceB

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.8.2017 od Tata-

    co si tam dal za olej

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.8.2017 od Tata-

    co si tam dal za olej

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.8.2017 od Katroš

    Je to stejné jako se starou milenkou ,z ní už novou neuděláš žádným štelováním ,je třeba jí zcela vyměnit...

    Doplněno:

    Podle ceho poznam ze je ko?

    26.8.2017 od ceB

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.9.2017 od Astráček

    Zkus přesadit dole páku spojky dozadu (o zoubek, nebo dva), pokud to už nejde lankem doštelovat.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist