bmw_r1300gs_cartec




Kontrolka FI

  • 0

    9.7.2017 od Bmwcb

    Cau chlapi mam problem se svym gsxr 1000 k4. Obcas se mi za jizdy rozsviti cervena kontrolka a zacne problikavat hlaska FI pri tom se mi zda ze motorka nejede tak jak ma. Po chcipnuti a znovu nastartovani nic nesviti a uz se ani nerozsviti a jede jak ma. Stava se to obcas. Diagnostika bez chyby. Jinak novy svicky filtry a olej. Nevite nekdo na co se zamerit? Klapka ve vyfuku se zda ze funguje normalne. Diky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    9.7.2017 od StiefTomas

    Zkousel jsi kladickou diagnostiku??? Vetsinou kdyz to dela tak se sere priruba... Zkus ji odpojit a odpoj i drat od jednotky a uvidis... Jinak zkus nastavit TPS a SACV ventil... tim taky nic nezkazis...

    Doplněno:

    Diagnostiku jsem zkousel vzdy kdyz jsem dorazil domu a vypise C00. Jak pisu ta chyba se po chcipnuti uz neprojevi. Jinak tps senzor jsem nastavoval pres diagnkstiku podle ty carky prave predtim kodem C00 aby byla na stredu,puvodne byla nahore. Jinak ten druhej ventil ani nevim kde je a jak se nastavuje rad se necham poucit. Dik

    10.7.2017 od Bmwcb

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.7.2017 od yozo444

    Pod sedadlom nájdeš 6pinovy konektor a spojíš červeno/biele a čierno/biele a na prístrojovke ty vypíše závadu/y ktorý nájdeš v servisnom manuali,ale možno budeš musieť nastaviť aj tps senzor inač ty nevypíše závadu

    Doplněno:

    No ale chyba tam musí byt keď bliká FI ,určite to nebude tlakom oleja

    10.7.2017 od yozo444

    On psal, že diagnostiku zkoušel, takže tipuji, že tohle již máme ready :)

    9.7.2017 od StiefTomas

    Doplnit odpověď

  • -1

    10.7.2017 od Carlo888

    měli jsme stejný problém a byl to u klapek servomotorek,nebo v tom štekru u něj,nejde do plných otáček..

    Doplněno:

    Tak je to neco s tou klapkou. Kdyz se rozsviti ta kontrolka prestane se ovladani klapky hejbat. Jak to dat dohromady kdyz to nechci odpojovat?

    2.8.2017 od Bmwcb

    a hlásí to závadu..

    10.7.2017 od Carlo888

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist