globalmoto_duben_nolan




výrobní štítek

  • 0

    28.6.2017 od meeduza

    Dobrý den, žádám o radu. Na motorce mi chybí část výrobního štítku. U technické je to obrovský problém. Máte někdo Yamahu XTZ 660 Tenere??? A budete ochotni mi poslat fotku vašeho výrobního štítku? Moc děkuji. Pavla

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    28.6.2017 od Indian82

    Nemam tuto motku, ale zrovna dnes jsme resili kousek chybjejciho VIN (koroze) technicka na mesic, cesta na inspektorat, nutno stotoznit vozidlo dle dokladu, vyrobce a nevim ceho, nasledne do servisu nechat vyrazit znovu vin a na inspektorat nechat zapsat do TP a pak teprve znovu na technickou, nehorazna chujovina

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.6.2017 od Slávek-TDM

    Vyrobi ti ho treba tady:
    http://www.expressti...y-na-motorky/yamaha/
    Nebo primo v autorizovanym servisu Yamaha.

    Joo, jak ma urednik razitko a lejstro, tak ti za tvoje penize dokaze udelat takovou pakarnu, jakou svet nevidel...

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.6.2017 od Jasla

    Zdarec, který to máš rok výroby? Pokud je do 2001 tak to vůbec nemusíš řešit a je to jen lehká závada A.

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.6.2017 od mzxy

    www.buchtara.cz

    štítky žádný inspektorát neřeší, musí si je každý opatřit v součinnosti s výrobcem, podle EU nařízení které je závazné pro všechny štítek na motocykl upevňuje výrobce

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.7.2017 od Newton

    Chceš ještě tu fotku? Tenerek jsem vystřídal několik, v současnosti mám doma tři rámy (91-92) jedno světlo vepředu. Na jednom je (resp. byl) štítek kovový nýtovaný na zbylých třech je jen nálepka. Řešil bych tedy tím, že si necháš vyrobit samolepku
    Jinak bych souhlasil s komentářem Jasla - je to jen lehká závada.
    Jestli chceš fotku štítku pošli do zpráv....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist