globalmoto_duben_nolan




Rozšířené říditka

  • 0

    18.6.2017 od sciiro

    Zdarec.Koupil jsem si širší říditka 800mm na Horneta PC36.Prodávající Mě ujistil,že by neměl být problém s kablama a lankama.Jenomže on ten problém nastal.Vše je krátké.Hlavně lanka.Máte nějaké zkušenosti,popřípadě z jakého modelu by tam padly delší lanka jak od plynu,sytiče a spojky?
    Předem díík za rady.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    18.6.2017 od 3setam

    Ahoj. Kdybys chtel, tak s tebou vymenim origo riditka za sirsi riditka, ktere mam ted na Hornetu. Prodavam ho ted a vetsina zajemcu by chtela ty origo. Mrkni mi do profilu (jsou zlate s hrazdou)

    Doplněno:

    Jojo pochopil jsem. Jen jsem pocital, ze mas ty origo a ja bych ti dal pripravene na horneta s dirama i zavazickama. Ale chapu, jestli to takto nechces ;)

    21.6.2017 od

    Jojo pochopil jsem. Jen jsem pocital, ze mas ty origo a ja bych ti dal pripravene na horneta s dirama i zavazickama. Ale chapu, jestli to takto nechces ;)

    20.6.2017 od 3setam

    Ja právě,už řídítka mám koupené..

    19.6.2017 od sciiro

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.6.2017 od Izmail

    Cus.
    Mam taky delsi riditka (barracuda) a nemel jsem problem. Akorat to vypada, ze jejich velikost je 74.

    Nicmene neni to uplne tak, ze vetsina lidi chce origo - mozna je to tim, ze Hernet se kupuje hlavne pro zacatek a kdyz mas na netu spoustu clanku, kde pisou "kdyz neni neco na motorce origo, tak je to podezrele", dava to smysl.

    Origo riditka jsou moc kratka a vetsina lidi si tam dava sirsi.

    Doplněno:

    Já mam právě 80... Vyzkouším sehnat lanka z jiné mašiny. Ale díík za reakci.

    28.6.2017 od sciiro

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.6.2017 od ronda

    Daval jsem sirsi riditka na jine Honde a musel jsem menit jen lanka k plynovemu heftu. Napred jsem si poshanel kontakty na par firmicek, co lanka na zakazku vyrabi. Ale potom jsem mrknul na trubku, koupil kus slusnejsiho bovdenu na kolo, dve brousena nerezova cylkolanka k brzdam a kulicky na konce jsem si odkapnul z cinu. Zatim to maka hladcea spolehlive.

    Doplněno:

    To Mě vůbec nenapadlo,že se to dá udělat z cyklolanka. Díky za radu a o víkendu na to kouknu.

    28.6.2017 od sciiro

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist