Originální díly PARTSDEPOT
Nestartuje

 • 0

  15.6.2017 od AikenSV

  Dobrý den, po dlouhé pauze, cca 6 měsíců (byl jsem v nemocnici), jsem se pokusil nastartovat svoje SV. Je to rok 2008 (vstřikování). Nikdy s motorkou nebyl jediný problém až nyní. Baterka je nová, startér točí jak zběsilý, svíčky jiskru proti kostře hází krásně, motor ale ani neblafne. Prostě bez jakéhokoliv náznaku alespoň škytnutí. Díval jsem se na svíčky a zdají se mi suché. Dle mého názoru nejde vůbec palivo. Mám strach, že se někde něco přicpalo bio sračkou z paliva. Neřešil někdo podobný nebo stejný problém? Moc děkuji za rady a přeji mnoho šťastných km na moto.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
 • 0

  15.6.2017 od yozo444

  A ak zapneš zapalovanie neblika FI na pristrojovke? Počut palivové čerpadlo a relatko?

  Doplněno:

  FI nebliká, relátko pod sedlem cvakne, ale čerpadlo neslyším. I když jsem na něj dal ruku, tak jsem nic necítil.

  15.6.2017 od

  Doplnit odpověď

 • 0

  15.6.2017 od Sylver

  No tak pokud ti čerpadlo po otočení klíčkem nedělá žádný zvuk, tak je to jasně tím čerpadlem. Oddělat nádrž, vypustit benzin, odmontovat čerpadlo, zkusit případně profouknout anebo sehnat nové. Anebo ti to může dělat nějaký špatný kontakt - elektrika. Ještě můžeš preventivně prohlídnout pojistky, ale myslím, že čerpadlo mít vlastní nebude. A to by ti každopádně házelo nějakou chybu.
  Ale jako první bych zkusil dát nový benzin.

  Doplněno:

  Ahoj, tak jsem čerpadlo demontoval, na konektoru se napětí po otočení klíčkem objeví. Celé čerpadlo jsem vyčistil a mimo nádrž připojil na 12V a vůbec nic. Takže je po smrti. Nechápu, jak ale mohlo odejít, když moto stála. Budu muste sehnat tedy nějaké starší. Díky moc za rady.

  16.6.2017 od AikenSV

  Doplnit odpověď

 • 0

  15.6.2017 od Felotron

  Zkus novy benzin a pripadne pri startovani pridat trochu plynu. To samy selavam se svou DL po zime

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist