bmw_r1300gs_cartec




za tepla nejde našlápnoout

  • 0

    13.6.2017 od pagi

    Zdravím, potřebuji poradit, už si nějak nevím rady. Na zrenovované Jawě mám sadu Vape SZ17. V loňském roce to šlapalo výborně. Nyní mi nejde za tepla nakopnout. Ale na drcnutí chytí v pohodě a jede dobře. Již jsem někde vyčetl, že by to mohla být cívka, tak jsem ji koupil novou, ale není to tím. Zůstává mi rozum stát. Neví někdo, kam se mám nasměrovat? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    13.6.2017 od Eastrider

    A studený motor ako štartuješ ? Sytičom alebo bez ? Ak bez, môžeš mať bohatú zmes. Ja by som sa pohral s karburátorom.
    Mimochodom sviečky majú akú farbu ? Ak čierne, je to jasné...

    Doplněno:

    Sorry, nevšimol som si že roztlačením chytí hneď... tak je to iné. Sviečky správne, aj ja mám také.
    Ak to nebude v elektrike, vzdávam sa, dám priestor aj iným.
    ALE URČITE TO BUDE NEJAKÁ JAWÁCKA BLBOSŤ.😠
    Dúfam, sa ti podarí to nájsť, mohol by si potom dať vedieť !

    13.6.2017 od Eastrider

    Svíčky jsou světlé. Ty co tam patří. Brisk N15C ( myslím že je to označení ) . Studený motor natočím se sytičem na první našlápnutí. Teplý nejde, ale stačí na jedničku drcnout na naskočí.

    13.6.2017 od pagi

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.6.2017 od Bimbam

    Teplou startuješ se sytičem nebo bez? Mělo by se bez sytiče. Vyzkoušej třeba při startování teplé že prostě dvakrát šlápneš bez zapnutého zapalování a pak zapneš klíček ( vypneš chcípák) - ona každá jawa má svý různý startovací obřady. Mám tři třindy a každá z nich se musí startovat jinak jak studená tak teplá. To drcnutí - skoukni hlavní pojistku, pohni s ní.

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.6.2017 od yozo444

    Aký starý máš benzín/olej mix?
    Vyskúšal by som novú sviečku
    Skontroluj karburátor a šrob bohatosti zmesi
    Ak máš možnosť odmeraj kompresiu
    Pozrel by som sa aj na el.kontakty ci niesu zanesené

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.6.2017 od AresMlok

    JAWU nemám, ale u MZty za těhle teplot na studeným motoru při startu sytič není potřeba. Na ohřátým v žádným případě. Buď chytne na první šlápnutí bez plynu nebo stačí malinko při startu přidat plyn.

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.6.2017 od ja1

    sešteluj směs,máš to chudý. taky vyčisti volnoběžnou trysku

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist