globalmoto_duben_nolan




Nestartuje a nesvítí přední světlo

Odpovědí (6)
  • 0

    11.6.2017 od Zdenoko

    Trochu upřesni. " nejde mě startovat " , jako že netočí vůbec, cvaká a neroztočí, nebo točí ale nechytne? Předpokládám, že žárovka je OK . Nezbývá nic než jít po kabelech a měřit. Stáhni si elektro schéma a hledej.

    Doplněno:

    Nemluvím řečí tvého kmene Startér nejde OK, ale s tim světlem to nechápu. To se ptáš jestli má světlo vypínač? Co baterka? Kostra? Ke startéru jde samostatný kabel od baterky. Musíš proměřit kam proud jde a kam už ne. Pojistky atd.

    12.6.2017 od Zdenoko

    Ahoj nejde vůbec startovat zmacknu a nic to nedělá k tomu ještě nesvítí to světlo na něho je taky vypínač zvlášť.

    11.6.2017 od Allty

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.6.2017 od Líbátko

    Ahoj, me se stalo to same a u me byl problem s ridici elektronickou jednotkou. Takova krabicka, u me pod nadrzi, do ktere je pripojene nekolik pinu. Mam teda Kawasaki versys ale nech si to jeste overit nebo se podivej jestli neni vyskratovana to se da zvladnout.

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.6.2017 od Mirda66666

    Na řídítkách je červený vypínač, mohl by být problém v něm.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.6.2017 od arachod

    Postup:

    zapnu klíče - rosvítí se kontrolka neutrálu?

    blokování bývá i na stojanu, pokud zařadíš s vyklopeným stojanem motorka chcípne ...... nebo vypínač na řiditkách.... chce to lépe popsat co to dělá

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.7.2017 od adamadamec

    Teda to je fakt skvěle popsaný problém.
    Elektro na této motorce je jedno z nejjednoduchších. Nabít baterii do full. Odejmout žárovku. Kontrola stáleho proudu do vypínače, kontrola proudu po "ON" vypínače do světla. ANO-NE. Tohle o světle.

    Start: Plně nabít baterii, kontrola stálého proudu v tlačítku pro START, kontrola proudu za tlačítkem START po zmáčknutí .
    Startér točí vše OK
    Startér cvaká - nedostatek napětí
    Startér bez reakce - bez napětí - kontrola kabelu + od baterie (kontrola buzení, kontrola kabelu od vypínače)
    Startér bez reakce-s napětím-vadný startér(porucha)

    Lajcky řečeno.

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.7.2017 od bruntal

    Já bych šel osobně po:
    1) zapnutý klíček v zapalování do startovací polohy
    2) mám vyřazeno a svítí mi neutrál kontrolka?
    3) Nemám náhodou přepnutý chcípák?
    Pak zkoušet start podle @adamadamec

    Podle dotazu to vypadá, že Allt netuší, jaké jsou základní ovládací prvky Viraga

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist