globalmoto_duben_nolan




jak správně vyměnit pístní kroužky

Odpovědí (2)
  • 1

    14.7.2015 od SmokeRider

    aha ok tak to jsem fakt netušil , protože s tímhle jsem se ještě nesetkal , já jsem klasicky nasazoval kruzky do drážek pomocí tenkých plíšků . dik moc za radu . No ještě pořád nevím který kroužek je který , vím že první má jít těsnicí až potom stírací , dokázal bych je rozeznat podle označením TOP , to bývá u těsnicího , ale jelikož mám tchajwanské kroužky, nevím rozeznat ktery je ktery

    Doplněno:

    Ano je medzi nimi rozdíl. První má vnitřní hranu nepatrně zkosenou do tvaru lichoběžníku , ale druhý ji má ve tvaru obdélníku , pokud mi rozumíte . Nevím jestli je to špatná výroba nebo to tak má být . Tedy průřez jednoho kroužku není identický s druhým

    14.7.2015 od SmokeRider

    to je dvoutakt.. to nemá stíraci kroužek jsou tam jen 2 těsnící , nebo je snad každý jiný??

    14.7.2015 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.7.2015 od ja1

    patří tam jen kruhy..ta podložka je do drážky abys lépe kroužek přetáhl dolů. pak ji vyndáš a dáš horní kroužek

    Doplněno:

    Ano je medzi nimi rozdíl. První má vnitřní hranu nepatrně zkosenou do tvaru lichoběžníku , ale druhý ji má ve tvaru obdélníku , pokud mi rozumíte . Nevím jestli je to špatná výroba nebo to tak má být . Tedy průřez jednoho kroužku není identický s druhým.

    15.7.2015 od SmokeRider

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist