globalmoto_duben_nolan




plavak

  • 0

    26.5.2017 od StanislavStulak

    Dobry den. Na mojom Pegase časom došlo na čistenie palivovej nadrže. Bol už najvyšši čas, objavovali sa problemy s pritokom. Ale kontrolka hladiny fungovala, aspon niečo.možno bola demontaž trochu neurvala, ale urval som pri nej asi jeden kontakt. Nie asi, ale určite, ale držal, a tak som nič nespozoroval. Asi preto, že už bez dioptrii dobre nevidim. No a po montaži kontrolka nesvietila. Po naslednej som zistil, že dovtedy akože funkcna cast kablika sa zrazu stratila. A bez naznaku ,kde bola pripojena. vid. foto. Podla poznatkov cerveny kablik by mal byt kostra, vedena vnutrom rurky izolovane na vrch plavaka. Pri poklese hladiny by malo kontakt rozpojit, ci zapojit, to veru neviem. A hlavne mi chyba, kde by mal byt pripojeny ulomeny kablik, ani s lupou som nenašiel ani naznak, odkial sa ulomil Ak viete,poradte, ale jazdit sa da aj bez toho . Motorka Aprilia Pegaso 1994. Dakujem.















    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    26.5.2017 od kilix

    a táto lisovacia spojka je čo? Neni to náhodou z nej?




    Doplnit odpověď

  • 0

    28.5.2017 od sseba1

    Modrý je kostra to oranžový patří do tý spojky..., kde to vypadá jako ulomený konektor, někdo to takhle naspojoval. dost najebaný kabely už...

    Doplněno:

    ps. je divný,aby ten oražový šel do toh modrého!

    28.5.2017 od sseba1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist