bmw_r1300gs_cartec




Nefunguje otáčkoměr, palivoměr

  • 0

    23.5.2017 od B_Gie

    Zdravím, potřebuju poradit, dnes jsem se byl projet a z ničeho nic mi uprostřed cesty přestal ukazovat otáčkoměr a palivoměr, resp. otáčkoměr ukazuje nulu a palivoměr ukazuje plnou nádrž. Když jsem dojel, zjistil jsem ještě že mi svítí kontrolka dálkových světel když mám zaplé potkávačky a naopak. Napadlo mě že to může souviset s mým pádem - asi 14 dní zpět jsem uklouzl na mokru, žádná velká rychlost. Ale až do dneška to ukazovalo normálně... Nevíte někdo co s tím? Díky moc za každou radu

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    24.5.2017 od Razol

    V prvním připadě bych se podíval na kabeláž jestli nejde někde do zkratu.(prodřeno,oxidace)

    Doplněno:

    Díky za odpověď, motorku jsem nechal přes noc odpočinout a ráno už fungovalo všechno normálně... Asi neměla svůj den :)

    24.5.2017 od B_Gie

    Pak bych já osobně jak se znám udělal restart vypojit baterku a znovu napojit čéče chlape težko říct takhle.Moje moto mi takhle letěla nad hlavou a udělala 2x backflip a jen sem nechal natect karbec a cajk ale je pravda že otáčkomer nemám(používám uši) a palivoměr taky nemám(až to dojde přepinám na reservu) (Suzuki DRZ 400s)

    24.5.2017 od Razol

    Pak bych já osobně jak se znám udělal restart vypojit baterku a znovu napojit čéče chlape težko říct takhle.Moje moto mi takhle letěla nad hlavou a udělala 2x backflip a jen sem nechal natect karbec a cajk ale je pravda že otáčkomer nemám(používám uši) a palivoměr taky nemám(až to dojde přepinám na reservu) (Suzuki DRZ 400s)

    24.5.2017 od Razol

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.5.2017 od Slávek-TDM

    Zrejme procvaklej kabelovej svazek - nejcasteji nekde u krku rizeni.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist