bmw_r1300gs_cartec




Pitbike Problémy s pístem

  • 0

    13.7.2015 od Stegosaurus

    Ahoj chci se zeptat jestli by někdo nevěděl co s tím je Po pár měsících jsem dal do kupy motor protože ztratil všechen výkon takže jsem zjišťoval co s tím je a nakonec jsme zjistil že mi netěsní svíčka a uniká mi kolem ní tlak takže motorka vůbec nejela max (10 km/h) takže jsem koupil opravnou sadu na závit pod svíčkou a teď je už OK ale jak jsem rozebíral hlavu motoru tak jsme si nenaznačil kde má bít otočené to kolečko a řetěz co je v motoru a teď se mi nechce posunout píst protože asi narazil na ventily dneska jsem to rozebral a posunul ten řetěz jakoby o dobu dál teď už se otočí ale zdá se mi že furt naráží do ventilů nevíte jak by se to dalo dát do kupy nechci to zkoušet startovat abych si náhodou nezničil píst a ventily Doufám že mě aspoň někdo pochopí a zkusí mi nějak poradit za odpovědi děkuju předem :)

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    13.7.2015 od Slávek-TDM

    Jedno video za tisic slov:


    Jinak doufam, zes dal novy tesneni pod hlavu. Pokud ne, rovnou to rozeber a dej ho novy.
    Jo a utahovaci moment hlavy co jsem nasel na prvni dobrou mi pripada nejak malej, 10-12Nm, takze si ho radeji over.

    Doplnit odpověď

  • 1

    13.7.2015 od Stegosaurus

    Děkuju moc zítra to udělám podle návodu ale budu muset koupit těsnění všiml jsme si že je na vršku pístu malej škrábanec bude to nějak vadit nebo budu muset koupit aji nový píst ?

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist