bmw_r1300gs_cartec




Na vyssich otackach skube

  • 0

    16.4.2017 od ceB

    Jedna se o dirtbike Lifan 125cc, pred 16 dny byl vycisteny karburator, pred par dny jsem to poznal na zvuku ze to ma tendenci kdyz to tocim ve vysokejch otackach jakoby vynechavat, ale nicim me to neomezovalo, jenze vcera uz mi to zacalo cukat a skubat ze je to poznat na stylu jizdy. Take kdyz zastavim neudrzi to volnobeh (Nekdy)

    Pres den jsem zkusil ruzne pootocit sroubkem na volnobeh a vzdy jsem to jel projet a najednou to prestalo delat. Tak jsem sel domu zavezl to, no jenze pred chvili jsem to sel schvalne znovu projet a zacalo to delat znovu.
    Take jsem si vsim ze z karburatoru z hadicky kape benzin asi vic nez by melo.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    19.4.2017 od rocker78

    vypada ze nema dost benzinu , mozna palivovy filtr pricpany, mozna jen rozhozena hladina v karburatoru , nebo proste jen nejakej bordel nekde v karburaci.
    1/ odkalit karbec a checknout filtr pokud tam nejakjej mas, pri tom se podivej na hadice palivovy a podtlakovy, protoze cinska guma nekdy rychle degeneruje a pak to prosakuje a kape a taky to pak prisava falesnej vzduch a nejede
    2/ pokud stale zlobi , sundat karb, vycistit a seridit (dle manualu) !!!!
    3/ pokud to nepomohlo, hledej jinde ->svicka, elektrika, gufera, priruba karburace netesni.... je toho vic = manual a zkouset
    good luck

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.7.2020 od Pitbikee125

    Něco podobného se mi stalo na pitbike taky , vyčistí karbec , výměn hadičky od nádrže do karbecu , zkus ovzdusnit hadičky

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist