globalmoto_duben_nolan




Špatně startuje, kouří, nejde do otáček.

  • 0

    13.4.2017 od Hamik5

    Zdravím. Chtěl jsem se jen zeptat jestli se někdo nesetkal se stejným problémem. Jeden den jsem motorku v pohodě nastartoval, všechno bez problému. Za pár dní jsem přišel a nakopával jsem ji dost dlouho, při nakopávání flusala do výfuku a když po době chytla tak nedržela volnoběh, kouřila a šla špatně do otáček. Nakonec se s tím nedalo ani rozjet a když tak mi za par kilometrů vysála skoro celou nádrž. První šel dolů karburátor. Důkladně jsem ho vyčistil, po něm i vzduch. filtr. Žádná změna. Potom jsem vyměnil řídící jednotku, taky bez výsledku. Poslední tip jsou cívky zapalování, jsou na cestě, ale nejsem si jist jestli bude problém v tom. Jestli má někdo nápad čím by to mohlo být, sem s ním budu vděčný, díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    13.4.2017 od Slávek-TDM

    Myslim si, ze ti netesni jehlovej ventil v karbci nebo se zasekava plovak. Pripadne je zaseklej sytic, ale tos predpokladam kontroloval. Priznaky jsou jasne extremne bohata smes - preplavovani karburatoru.

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.4.2017 od RnDr.Johnny

    Mi se to po zimě stalo na strunovce (čtyřtaktní), nejdříve protože jsem zapomněl vypnout sytič a potom protože byl přetlak v nádrži. Otevřel jsem ji, zasyčela a najednou pravidelný chod a čisto od výfuku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.4.2017 od Kertézs

    a co svíčka?

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.4.2017 od pistapista31

    pozri aj vzduchovy filter ,teraz v tomto pocasi ked este aj vnoci je 0 potom za teplo nasraza sa voda plus prach a filter uz neje ako novy , mne zniconic sa sviecka cela zacmudila na cierno sadza , pozrem na okienko kontroly oleja a vidim biely povlak na sklicku a motor je vzduchom chladený olej nabehane cca100 km takze voda sa urcite v tomto obdobi zraza vo velkom , vymen filter vymen sviecku

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist