bmw_r1300gs_cartec




Voda v motoru

  • -1

    10.4.2017 od Kuchy11

    Ahoj.. potřebuji poradit dnes jsem kontroloval olej v motoru a přišel jsem na to že je tam bílá emulze prý je to voda v motoru mohli by ste mi poradit čím to může být a jak opravit? A voda v chladiči se také ztrácí

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 2

    10.4.2017 od PanKuko

    No ja kdyz mel Yamahu DT125 odešlo mi gufero ve vodní pumpě. Voda mizela do oleje a z oleje bílá kaše. Hřídelka čerpadla uz byla vykousaná rzí a trhala gufero...

    Doplnit odpověď

  • 2

    11.4.2017 od endurk.o

    Muže to být guferem jak už bylo zmíněno, už prostě netěsní na hřídeli, většinou je hřídel od gufera obrobená, často se to stává když v chladiči je voda nebo destilka, místo chladící kapaliny, která oproti vodě "maže". je tam drážka kudy voda prochází tzn. opravná sada - nové guferu + přídelka, někdy stačí jen nové gufero a zaleštění hřídelky.
    Těsnění pod hlavou nemá nic společného s převodovou skříní a její náplní...

    Doplněno:

    Dobře děkuji
    A myslíte že s tím dojedu nějakých 10km aniž by se něco stalo?

    11.4.2017 od Kuchy11

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.4.2017 od Kertézs

    Může to bejt těsnění pod hlavou nebo prasklá hlava jinak řečeno žádné dobré správy.

    Doplněno:

    No když jsem vypoustel olej tak na výpušťáku byl kousek těsnění asi těsnění pod hlavou jak říkáš

    10.4.2017 od

    No když jsem vypoustel olej tak na výpušťáku byl kousek těsnění asi těsnění pod hlavou jak říkáš

    10.4.2017 od Kuchy11

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist