bmw_r1300gs_cartec




Problém se startovanim

Odpovědí (5)
  • 0

    26.3.2017 od Cokies

    To mi dělala stará baterka, která neměla dostatečné napětí, zkus přeměřit.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.3.2017 od Chorche-Páne

    Ahoj,změř tlak na palivovém čerpadle. Já měl něco podobného. Nejsem si jistý tím tlakem,ale myslím,že má být něco okolo 3bar a já měl 1.2bar. Podle zvuku čerpadla na videu mi přijde,že se benzín točí dokola a nemá tlak. V nádrži u palivového čerpadla je přepouštěcí ventil a tab bývá bordel. Ten pak nefunguje jak má a je pootevřený. Přepustí tlak paliva dřív a nenatlačí do palivové lišty. Po vyčištění tlak naběhl a funguje jak má. To je moje zkušenost,tak uvidíš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.4.2017 od Spot

    Ahoj.
    Stejný problém jsem měl loni. Zmizel po výměně baterky.
    Baterka s tím sice točí, ale chybí energie na jiskru.

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.9.2019 od Peter2sk

    Ahoj, Vycisti ten filter pri palivovom cerpadle v nadrzi, alebo ho radsej vymen.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.9.2019 od greg600

    Ahoj, měl jsem úplně stejný problém se svojí supertenerkou. Po návratu z cca 10 tkm cesty, stála 14 dní v garáži a pak toto. Nabíjení staré ani úplně nová baterka nepomohla. Rozkašlalo se to a pak už jezdila normálně. V origo servisu na nic nepřišli. Nechal jsem vyčistit nádrž (sítko), vyčistil jsem všechny kostry a dám nové svíčky. Později jsem si uvědomil, že jsem ji měl na stojanu nastartovanou asi dvakrát na minutu nebo méně a kontroval jsem rovnost kol. Prý se to mohlo přechlastat a svíčky zvlhnout. Více to neřeším od té doby už se to nestalo.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist