globalmoto_duben_nolan




Podtlaky

  • 0

    22.3.2017 od fofrzDC

    Ahoj bando mám dotaz, chtěl bych si udělat podtlaky sám. Potřebuji poradit: Jestli při při ladění podtlaků (klapek) se ladí i bohatost. Nebo jestli seřízením podtlaků jsou karbece seřízené. Loni jsem to nechal dělat u žida a ten si napočítal prací že mě podtlaky přišli na 4 100,- !!! účtoval mi práce který jsem ani nechtěl. (čištění řetězu atd)
    ještě nevím kam napojit hadice od budíků.
    Děkuji za jakékoli info.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    22.3.2017 od Slávek-TDM

    Bohatost se ladi tremi zakladnimi zpusoby:
    1. sroubkama zespoda karbcich - tady ale jen pro volnobezne a zvysene otacky. Vychozi nastaveni over v manualu, bezne to byvaji 2 otacky z uplnyho zasroubovani. Muzes trochu ochudit povolenim na 2 a 1/4, pokud se ti bude zdat chod na volnobeh lepsi
    2. tryskama a jehlama - to chce ale an brzdu a zkouset ladit podle uprav sani a vyfuku.
    3. hladinou v karbcich - tady bych nic neladil a pouze nastavil hladinu podle manualu

    Podtlakama nastavujes jen synchronizaci - aby se soupata zvedaly stejne pri otevreni klapek = aby se nekterej z valcu neflakal a druhej naopak nepredbihal.
    Tady je cely vlakno:
    http://www.kawiforum...t-discrepency-2.html

    Hadice od budiku se napojujou vetsinou na prirubu mezi valecem a karburatorem. Je tam cepickou zaslepena takova tryska.

    Tady mas par videi:


    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist