bmw_r1300gs_cartec




babeta 210 nepravidelný chod motoru

  • 0

    27.2.2017 od poklop85

    Ahoj chtěl bych se zeptat na babetu 210. Dělal jsem komplet novou spojku. Nyní při jízdě na studeno chvilku OK. Ale při jízdě po zahřátí při zastavení chcípne. A pří jízdě vynechává motor pustím plyn a zase chvilku jede cuká pak jede normálně zastavím a chcípne a pak nejde nastartovat. Svíčka je nová, karbec mám taky novej, neví někdo co by to mohlo být??? Připadá mi jak kdyby vynechávala svíčka, a když tam dám jinou svičku zase novou tak cca 3 kilometry to funguje a pak to samé. Děkuju za radu

    Doplněno:

    zdarec pánové. Dnes novej kohoutek sítko a hadička. Rozdělanej karbec i kolínko od karbecu vše ok. Projížděl sem to a po zahřátí to samé občas motor vynechával a při jízdě z kopce totální kolaps dušení atd. a při zastavení pod kopcem na stopce zdechnutí. A už sem to nenatočil. Co stím ????? Díky

    2.3.2017 od poklop85

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    27.2.2017 od kehaj

    Vyčistit karbec, zkontrolovat přívod benzínu, vyčistit kohout a nádrž pak už musí vrčet.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.2.2017 od Eastrider

    Ahoj !
    Spojka asi nebude mať vplyv na zapalovanie. Ak si samozrejme nerozhegal nejaké kábliky...
    A mal som už aj ja vadnú novú sviečku. Skús druhú teda, aspoň budeš vedieť na čom si... Veľa štastia !!!

    Doplněno:

    Sorry ! Až teraz som si prečítal úplne otázku, som v robote, tak hádam mi to prepáčite.
    Takže, keď nie sviečka, tak asi predsa ten karbík.
    Btw. príznaky sú podobné, keď sa mi na Babette zadrelo ložisko na kľukovke.

    27.2.2017 od Eastrider

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.2.2017 od octavia555

    ak mas novy karbec skus pre istotu vycistit a prefuknut...ak mas taky co nema palivovy filter tak si dokup...(ak nepomohlo tak) nieco trochu podobne som riesil a to ze mi nechcela moto bezat na volnobeh a tazko sa startovala...musel som s plynom a drzat ju v otackach...menil som tyristor ale nakoniec to bola cievka zapalovania http://www.sim-ba.s...ora-uplny-sk-230.php + http://www.sim-ba.s...palovaci-pol-231.php vymenil som a velmi pomolo..este pred tymto vymen fajku a kabel k tyristoru (par korun) a treba skontrolovat ukostrenie

    Doplněno:

    Asi by som fakt pokracoval touto cestou. Tiez som to menil

    5.3.2017 od petriktn

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.2.2017 od petriktn

    ak mas tu nahradu karburatoru, tak sa pozri na to hrdielko co je uchytene o motor, je to tam bodnut len na jednom mieste ... vybracie mozu sposobit to ze sa to uvolni a taha falosny vzduch. mne sa to stalo. Tiez som mal tazkosti ako popisujes ty. prisiel so ale na to co to sposobuje az ked mi odpadol karbec pocas jazdy

    Doplněno:

    zdarec pánové. Dnes novej kohoutek sítko a hadička. Rozdělanej karbec i kolínko od karbecu vše ok. Projížděl sem to a po zahřátí to samé občas motor vynechával a při jízdě z kopce totální kolaps dušení atd. a při zastavení pod kopcem na stopce zdechnutí. A už sem to nenatočil. Co stím ????? Díky

    2.3.2017 od poklop85

    nezabudni to najprv vycistit a odmastit

    28.2.2017 od petriktn

    zabudol som napisat, ze som to zalepil 15minutovym epoxidom a od vtedy ziadny problem ...

    28.2.2017 od petriktn

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2017 od Vladaz

    Měl jsem podobnou zkušenost. Taky jsem měnil jak idiot, čistil, šteloval... a byla to nakonec moje chyba. Špatně jsem směroval páčku na pouštění benzínu z nádrže. Nebyl tam náznak poloh a logika mi velela pouštět to stejně jako na pincku, třindě, ale i Hondě. Prostě svisle, nebo vodorovně. Babča má ale kohout v nádrži šikmo a tak to neotevíralo dostatečně. Musí se to pouštět kolmo, nebo rovnoběžně s kohoutkem.

    Doplněno:

    Zdravím,
    Ano vše vyřešeno. Nový tyristor, nová cívka zapalovací, nová koncovka + kábl na svíčku a je po problému. Už to vrčí. Díky všem

    12.3.2017 od poklop85

    Zistila sa pricina?

    11.3.2017 od petriktn

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist