bmw_r1300gs_cartec




omezovač rychlost

  • 1

    26.2.2017 od frnk

    Zdravím ,nevíte náhodou zda honda CM125 r.v.1984 ve Švýcarsku neměla omezovač rychlosti?Pokud ano tak kde by se asi nacházel a zda ho jde odstranit,? Karbec je vyčištěn,filtr také.Po rovině jede max.70 úplně v pohodě,po přidání plynu se jakoby dusí a chce chcípnout,Díky .

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    26.2.2017 od Kaštanisko

    Tohle omezovačem nebude. Mám stejný problém na cm 125 akorát to dělá cca v 80 km/h. Dříve jezdila stovkou, pak ji měl půjčenou strýc a po navrácení už se ji nechtělo. Řešil jsem to tu na fórum kdysi.

    Doplněno:

    Ano četl jsem to v historii!!!Díky za odpověd.

    27.2.2017 od frnk

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.2.2017 od snake33

    Taky netuším.. maximálně seštelovat karbec a udělat znova ventilové vůle ... mě jezdila přes 100 ..

    Doplněno:

    Tak asi to bude nějaká chyba v karburátoru!Zakoupil jsem celou novou sadu těsnění a pokusím se to povyměnovat!! Dnes jsem jí prohnal delší trasu,bylo teplo,a ejhle když jsem povytáhl sytič ,přivřel vlastně vzduch,tak se rychost zvětšila až na 80 km !!!Asi někde je špatné gumové těsnění a přisává vzduch,Těsnění je tam původní a na oko je O.K.!!! Mám tuhle mašinu od prosince co jsem ji koupil,před tím asi 5 let stála !! Snažil jsem se vše řádně vyčistit ale asi je to málo a je potřeba gumové těsnící prvky vyměnit.. Bylo mi divný že vzduchoví filtr byl obalen hadrem !!!!! asi aby se snížil přívod vzduch!!!

    27.2.2017 od frnk

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist