po 3 dnech točí ale nechytne

 • 0

  20.2.2017 od Milo_CBR900RR

  Ahoj koupil jsem Ducati MTS 1000ds a při prodeji mi dával novou baterku, když jezdím denně tak celkem dobře startuje ale kdyžji nechám dýl jak tři dny stát tak motorem točí ale nechytne a vyskočí chyba motoru startuje třeba 10x i 15x ale nechytne při roztlačení chytá na půl metru nevíte čím by to mohlo být?? na silvestra jsem startoval 3dny nechal jsem pokaždé nabít baterku ale pořád to samé až na roztlačení...

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (8)
 • 1

  20.2.2017 od yozo444

  Čau.Ak dobre som pochopil po 3 dňoch sa ty vybije baterka?nejaký el.spotrebič máš dodatočne nainštalovaný /alarm,vyhrievané rukoväte/ ? Ak nie tak niekde môže byt skrat ak máš fakt novu baterku alebo nezodpovedá tvojej motorke Ah .Mal by si zmerať unikajúci el.prúd pri vypnutom zapaľovaní a porovnať v servisnom manuáli.

  Doplnit odpověď

 • 1

  20.2.2017 od JuliOo

  Ahoj, bohuzial s tym ti nepomozem. Mal som tu motku, ale s takym som sa nestretol. Skus pohlad na fore, alebo rovno napisat do rubriky Multistrada. Ja by som siel s tym asi rovno do servisu, alebo tam aspon zavolal a vysvetlil im co sa deje s motorkou.

  Doplnit odpověď

 • 0

  20.2.2017 od takjanevim

  Je to stříkačka ?Možná padá benzín a dlouho trvá než ho natáhneš,co čerpadlo,nebo nějaký ventil nedrží tlak paliva???????????

  Doplnit odpověď

 • 0

  21.2.2017 od jayczjay

  čus... není ta baterka slabá??? sice ti mohl dát novou, ale nevíš jestli ne špatnou

  Doplnit odpověď

 • 0

  22.2.2017 od cyyra

  Změř baterku. Neměla by mít míň než 12,6 V. Píšeš, že ti vyskočí chyba tzn. rozsvítí se ti žlutá kontrolka? Udělej si malou diagnostiku = zmáčkni a drž tlačítko A a otoč klíčkem. Chvíli počkej až se na displeji objeví EFI pusť tlačítko. Ukáže se ti kód chyby. Pokud ti to nějaký ukáže, napiš.

  Doplnit odpověď

 • 0

  22.2.2017 od Normik

  Půjč si od někoho jinou baterku a vyzkoušej si to po těch 3 dnech (nabíječku máš tzn. můžeš ji jako bonus vrátit nabitou).

  Doplnit odpověď

 • 0

  23.2.2017 od wormi

  Podívej se kolik motroka potřebuje startovací proud, a kolik může baterka dodat. Může ta baterka být prostě slabá na ten dvoubuch. I když je nabitá

  Doplnit odpověď

 • 0

  26.2.2017 od ovečkashaun

  Ahoj ja mam MTS 1000 rok 05. mám baterku v horšim stavu takže když to třeba stojí 14 dní tak docela problém. Ale pokud se mi otočí motor tak vždycky jela. občas mi pomáhalo to že jak motorka začne sama startovat tak trošku přidám plyn a jak uberu tak chytne. A zkus snímač otáček. podobnej problém jsem měl na 748s. nic jinýho už mě nenapadá.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist