globalmoto_duben_nolan




prosba ohledně domina 650 - zvuk motoru

  • 0

    27.12.2016 od hrosik777

    Zdravím všechny, poprosil bych kolegy z blízkosti Jičína nebo třeba v Praze, zda by se neobětovali a nenechali mne poslechnout jejich DOMINO. Od léta mám klepavého a dotlučeného mazlíka a přemýšlím jak s ním dál. Popravdě jsem asi úplně zdravej motor ještě neslyšel, tak jestli by nebyla nějaká inspirace pro myšlenky.... Děkuji všem případným aktérům dopředu. Čus a díky Martin Řehák , 603 307 901

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • -1

    28.12.2016 od wáca

    zkontroluj ventilové vůle, hlavně na ventilu kde je dekomresor, je to pravý výfukový ventil.

    Doplněno:

    Čau kámo, díky. Zvuk hroznej, 1 velká chybka byla na ventilech seštelovanejch na +1 -0, děs. Poslední vahadlo(dekompresor), bylo projeté asi o 1,2 mm a tím cvakalo pořád o nálitek dekompresoru. V dalším kole uvidím. Připadá mi , že rozvoďák by též kandidoval na výměnu a možná i pístní čep. Nechtěl jsem sundávat hlavu pokud nekouří a nežere olej. Momentálně již klidnější a na 1500 ot. celkem snesitelné. Čus a děkuji hrosik

    20.3.2017 od hrosik777

    Doplnit odpověď

  • -1

    28.12.2016 od s51

    Čau,motor dominatora musí jít jen tiše,jinak je vždy nějaký problém.U hond RFVC často bývá vypadlé ventil.sedlo...Pak motor klepe a cinká...

    Doplněno:

    Čus, tiše bych fakt rád...

    20.3.2017 od hrosik777

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist