globalmoto_duben_nolan




rozdielne pneu

  • 0

    25.11.2016 od Šawi

    Jedna otázka-vzadu mám metzeler a dopredu chcem dať michelin pilot road 4.Môže to tak byť alebo je to zle? Nejaké rady,pripomienky,príp.skúsenosti,prosím len k veci.Ďakujem.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    26.11.2016 od elvis78

    těžko říct, ale rozdílné pneu by mohly mít rozdílně vlastnosti, si myslím já.Na autě to neřešim, jedu z bodu A do bodu B, ale na svém motocyklu bych to nekombinoval. Pirelkám věřím a nekombinoval bych kvůli ceně nebo že zrovna je k mání něco jinýho.

    Doplněno:

    k tomu není co dodat

    26.11.2016 od KATRTER

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2016 od petrumr

    Já to mám už na druhým bmw, vždy michelin ve předu metzku vzadu. jen na nápravě musí být stejný výrobce a typ.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2016 od durinkos

    Je jedno aku znacku na ktore koleso pouzijes. Hlavne aby sedel rozmer.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2016 od VladaM

    Je lepší mít sadu.
    Ovšem jak to začneš postupně ojíždět, tak se ty vlastnosti stejně nějak mění.
    Ojedeš zadek, předku bude ještě dost, tak asi polovina životnosti.
    A co teď?!
    Vyměníš celou sadu?
    Nebo jen ten zadek?
    Když jen zadek, tak už je to jedno jaký, protože předek už je nějak ojetý.
    A vlastně i se zadkem stejného typu to nebude optimální.
    Tak řešení je měnit celou sadu.
    Ale to je zbytečně drahé pro normál jezdění.
    Tak pak měníš vždy jen jednu gumu k nějaké už polo ojeté.
    Tak je to skoro jedno, co tam dáš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.12.2016 od macungpa

    Dal bych vždy celou sadu a měnil ji najednou. Jednak jeden model by měl mít stejné vlastnosti, take by se ti nemělo stát, že předek bude držet a zadek ujede nebo se budou rozdílně rychle zahřívat apod. Pak jsem se bavil ještě s někým výrazně víc zkušeným než jsem já ohledně rozdílného sjíždění předku a zadku a ten mi říkal, že přední se na středu sjíždí minimálně, ale boky zase hobluješ víc. Na zadní se k poser-proužku dostaneš málo a brzdou/plynem bereš prostředek. Ale do zatáček, říkal, tě vede přední a proto je dobrý mít ji v cajku.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist