globalmoto_duben_nolan




Hondcbr 600f nemá výkon

  • 0

    26.10.2016 od KATRTER

    Moje Honda nemá výkon,ale nedávno se mi stala taková věc. Celej den to nejelo nic moc,ale večer když se ochladilo
    tak sem ůplně žasnul jak ta motorka jezdí . Jinak c.d.i. jiná a taky cívky i s kabelama svíčky karburátory vyčištěny
    a seštelovaný ventyli, jedna volná pojistka na start, teď už opraveno a problém přetrvává.
    Kdopak ví co dál? Budu rád za každou radu

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    26.10.2016 od ja1

    zajet na brzdu a naladit asi blbá směs

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.10.2016 od Slávek-TDM

    Vzduchovej filtr a vejfuk jsou original? Vypada to opravdu na blbou smes jak pise ja1 - zrejme moc bohata, hlavne ve strednich otackach, podle toho co pises v tomto tematu:
    http://www.motorkari.cz/tema/?t=188393
    Asi vychozena jehla a kominek nebo nejsou popraskany membrany v karburatorech?

    Doplněno:

    Jo díky kluci,a ještě jedna technická, jestli víte kde v jižních čechách najdu
    někoho s takovou mašinou aby mi to proměřil budu rád. Díky

    27.10.2016 od KATRTER

    jo filtr a vejfuk sou origo karburátory sou taky několikrát prověřený a čištěný ultrazvukem

    27.10.2016 od KATRTER

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.12.2016 od Solid_cz

    Jak je ta moto stara? Zkus se podivat na priruby karburatoru. Mel jsem rocnik 99 a moto nejelo vys jak na cca 7 tisic otacek. Netesnost na prirube muze byt jen mala a objevi se prisavani vzduchu jen pri urcitych otackach = spatna smes paliva se vzduchem. Priruby casem ztvrdnou a prestanou tesnit, zvlast kdyz jsou uz tvrde a nekdo je dorve na krev...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist