bmw_r1300gs_cartec




Mam poruchu - praskle spojkove lanko / prosim pomoc

Odpovědí (5)
  • 2

    22.10.2016 od krokoš

    Čau, daj tam dvojku, sadni na mašinu a pohni sa so štarterom, pomôž jej s nohami, páčku spojky musíš mať stlačenú a potom to tam kopaj bez spojky, až domov. Držím palce.

    Doplnit odpověď

  • 1

    25.10.2016 od udinar

    No s radou asi pozdě, ale v Mohelnici pan Špička www.motospicka.cz sice prodává hlavně na Jawy, ale s tímhle by si hravě poradil!

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.10.2016 od Bramborovy_kral

    taky se me to stalo a udelal jsem co popisuje vyse..akorat sem neradil a jel jen na dvojku....pak me napadlo zastavit pred prvnim obchodem s kolama kde jsem koupil lanko brzdy,vedle v elektru sem prikoupil elektro cokoladu a svete div se...jelo to v pohode

    Doplněno:

    za tretinovou cenu spojkoveho lanka,ktere bych tezko shanel.Z toho plyne pouceni,vozte po kapsach cokoladu

    22.10.2016 od Bramborovy_kral

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.10.2016 od Adarek

    Taky jsem jel takhle asi 40 km, nejhorší pakárna je rozjezd, pak už to šlo. No, už bych bez náhradní sady nevyjel

    Doplnit odpověď

  • -2

    22.10.2016 od PETRREVNICE

    Nechci ti radit, ale když jsem jezdil ještě na Varaderu, tak jsem pod sedlem vozil lanko plynu, spojky, obě páčky, přední stupačky a sadu brzdových destiček. V topcasu spray na řetěz, litr oleje, litr benzínu, spojku na řetěz, americkou pásku, žárovky, knoty na píchlou pneu, toaleťák, papírové kapesníčky a pastu na mytí rukou. Vše, co se při dalekých cestách může hodit. A kolikrát se hodilo. Vždycky jsem se domů vrátil po vlastní ose. Doporučuji všem motocestovatelům totéž.
    Jinak, když bys potřeboval pomoci v okolí Karlštejna, tak jsem k mání. K Mohelnici tedy fakt nepojedu.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist