bmw_r1300gs_cartec




Nejde benzín do jednoho válce

  • 1

    10.10.2016 od jarda762

    Zdravím pánové potřeboval bych poradit na mé kawě po cca týdením odstavení chytá pouze na jeden válec svíčka OK prohozena do funkčního válce a jede jen mi příjde že do válce nejde benzín po vyndání svíčka a nastartování z válce nic nejde osobně si myslím že nejspíš ucpaná hlavní tryska jen se chci zeptat jestli jste to zkoušek někdo vyčistit bez demontáže karburátorů

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    10.10.2016 od Marty_G

    mne zlobily fajfky na KLečku když zmoklo protože byly prošlehlý. Zkoušel jsi prohodit ?

    Doplněno:

    ne nezkoušel ale motorka stála v garáži a na tom válci který neběží jiskra ok

    10.10.2016 od jarda762

    ne nezkoušel ale motorka stála v garáži a na tom válci který neběží jiskra ok

    10.10.2016 od jarda762

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.10.2016 od Slávek-TDM

    Tohle dela spousta motorek. Trochu se zmeni hladina v karburatoru a jeden valec bezi bohateji / chudeji nez druhej. V lepsim pripade to svicka rozchodi, v horsim se zanese sazema a je potreba ji vycistit. Zkus parkovat na hlavnim stojanu (rovne) a taky zkus tam nalit pri delsi odstavce Vervu 100, ktera neobsahuje lihovou bioslozku.

    Doplněno:

    A kolik benzinu bys cekal, ze z toho valce bude litat? Pokud nemas hlavni stojan, postav motorku na kryt motoru na spalek nebo na montazni stojan.

    11.10.2016 od Slávek-TDM

    No já nemám hlavní stojan a hlavně svíčka jiskru hází a když ji přendám do druhého válce tak běží je pravda že černá byla ale hlavně když ji vyndám z toho válce který neběží a nastartuju na ten jeden tak mi z válce nelítá benzín proto si myslím že spíš ucpaná tryska

    10.10.2016 od jarda762

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.10.2016 od Merhaut

    Viděl bych to na zanesenej karbec.

    Doplněno:

    Sitko je dle meho zbytecny - jednak uz jedno je v nadrzi a pripadne jeste v karburatoru a druhak kdyby byla zanesena tryska necistotou, delalo by to furt a ne jen pri delsi odstavce

    11.10.2016 od Slávek-TDM

    jo to si myslím taky mněl jsem je sice nedávno rozebrané protože netěsnili jehly na plovácích a čistil jsem je ale ví bůh co kdo kdy přede mnou do nádrže nalil za svinstvo tak ještě přemýšlím o vřazení sítka do hadičky

    10.10.2016 od jarda762

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist