globalmoto_duben_nolan




Cz 175 487 pali poistky

  • 0

    8.9.2016 od Cezetak487

    Zdar surne potrebujem radu už neviem čo s tým je. Na jar som robil komplet novu elektriku osadil som tam dvojcievkovy regler v hliníkovej krabicke pôvodný no potom nastali problemy vypaloval poistky proste sa na ňom zlepil ľavý kontakt tak som ho vymenil za elektronický aev 6v 75w zapojil podľa pribalenej schémy naštartoval chytlo hneď kontrolka dobijania zhasla pri pridaní plynu no keď som to vytočil na max poistku spálilo tak isto aj pri jazde kde som to nemal ani veľa vytočené ju spálilo asi tak po 5 minútach keď som meral koľko to da šťavy tak som nameral na baterke až 9v pri vysokých otáčkach čo si myslím ze je moc prosim poradte uz neviem čo s tým.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    9.9.2016 od Bimbam

    Asi budeš mít někde v zapojení buzení dynama zádrhel - že to nepřestane budit a dál stoupá napětí. Pokud si vzpomínám dobře tak to někomu před časem zlobilo na šestivoltovém stroji podobně a bylo to špatně (obráceně) zapojenými dráty do kontrolky dobíjení (prostě prohozené + a - ). Raději projdi elektriku od dynama k regulátoru , od spínačky ke kontrolce podle schématu. Dělala mi podobnou věc stará 250 sportka čezetí, po třech km jízdy spálená pojistka , bylo to "přilepeným" kontaktem na cívce relátka podobně jako to udělalo tobě, vyměnil jsem relátko a od té doby to dalo pokoj, proč se to "přilepilo" ale nevím.

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2016 od maspe

    napadá mne neukostřený regulátor.

    Doplněno:

    medzi regler a bateriu daj cca 5A diodu a mas to vyriesene

    10.9.2016 od exccz

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist