globalmoto_duben_nolan




Kde najdu výrobní štítek u bmw f650 gs 2003?

Odpovědí (3)
  • 0

    5.9.2016 od Milan-11

    je tam jen číslo motoru, už nevím kde hledej někde kolem řídítek ..možná kousek plechu, tam je to vyražené.Už je to moc dlouho co nemá 650ku Jinak se vše dozvíš na www.bmwgs.cz

    Doplněno:

    Našel sem jen vinko a to mu na stk nestačilo a chtěl ještě ten štítek dal mi ji na měsíc a prý si ho mám nechat vyrobit. Nemáš nějakou fotku jak by měl vypadat přesně na ten model ?

    6.9.2016 od BMW_f650gs

    Našel sem jen vinko a to mu na stk nestačilo a chtěl ještě ten štítek dal mi ji na měsíc a prý si ho mám nechat vyrobit. Nemáš nějakou fotku jak by měl vypadat přesně na ten model ?

    6.9.2016 od BMW_f650gs

    Našel sem jen vinko a to mu na stk nestačilo a chtěl ještě ten štítek dal mi ji na měsíc a prý si ho mám nechat vyrobit. Nemáš nějakou fotku jak by měl vypadat přesně na ten model ?

    6.9.2016 od BMW_f650gs

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.9.2016 od penal1

    pokaždé na STK nemůžem najít vinko na rámu...je někde pod motorem ale vždy to hledáme...hehe...jinak dnes jsem měl dole vidle a přední blatník a zjistil jsem že VIN je i na krku řízení...

    Doplněno:

    Vinko sme našli hned na tom krku to nebyl problém :)

    6.9.2016 od BMW_f650gs

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.9.2016 od Bramborovy_kral

    mrkni pod nadrz...tzn sundat...minulej tejden jsem ji kvuli tomu na technicke sundaval...mam sice jinou motku nez ty,ale to budes mit podobne

    Doplněno:

    Tak pod nádrží taky nic, musím nechat vyrobit nový

    7.9.2016 od BMW_f650gs

    Tak pod nádrží taky nic, musím nechat vyrobit nový

    7.9.2016 od BMW_f650gs

    Zítra kouknu a dám vědět díky

    6.9.2016 od BMW_f650gs

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist