bmw_r1300gs_cartec




Střílení z výfuku

  • 0

    5.9.2016 od Stago

    Ahoj, mám problém. Moto nestartuje, když chci nastartovat dám sytič a začnu startovat. Po několika protočeních z výfuku vystřelí jak z pistole a nic. Udělalo to několikrát. Při vypnutém sytiči to nestřílí a ani nestartuje. Nevíte někdo kde je problém? Dík za odpověď

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (10)
  • 3

    5.9.2016 od Vladaz

    Ano,ulité svíčky. Pokud jsi nějakou dobu nejezdil, tak to má takové příznaky. Vytáhnout, očistit, osušit. Motor párkrát protočit bez svíček, aby se vyvětral. Ideálně ještě svíčky i nahřát, namontovat a mnělo by to jet. Pak už to při častějším provozu chytá normálně. Ale nejjistější bude výměna.

    Doplnit odpověď

  • 1

    5.9.2016 od Danny350

    To že to střílí znamená podle mýho dvě věci. Jednak benzín jde do výfuku, tzn. není spálen v motoru = aspoň jeden válec nefachá. Druhak jelikož se benzín ve výfuku zažehne, nejspíš horkými spalinami z jiného válce = aspoň jeden válec fachá. Zkontrolovat zda do všech válců jde jiskra.

    Doplněno:

    Podle mě nejvýstižnější odpověď, která pokrejvá celou řadu možností příčin. Po delší odstávce a přemlouvání ke startu jsou asi nejpravděpodobnější ty svíčky. Ale jestli zprovozňuješ zakoupenou nepojízdnou motorku, může tam bejt cokoli. Z vlastní zkušenosti: ZZR 600, nový svíčky, vyčištěný trysky karburátorů, plně nabitá dobrá baterka - střelby a občasný brum. Nakonec závada odhalena - kdosi zapojil opačně jednu indukční cívku. Nebyla to ale jediná závada, jak se ukázalo. Motorku vlastnilo neskutečný hovado. Dal tam opačně šponovák rozvoďáku, takže po tomhle sice motor naskočil a chvíli běžel ale vydával neskutečnej rachot, jak se rozvody rozcházely a ventily bubnovaly o sebe s písty. Naštěstí se ale uvnitř nic zásadního nestačilo udát.

    15.9.2016 od Blader

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.9.2016 od kilix

    a zapaľovanie ide?
    zisti najskôr či to dáva na všetkých štyroch valcoch iskru. Potom sa môžeš pohnúť ďalej.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.9.2016 od honza780

    Vyměn' svíčky.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.9.2016 od pepinow

    vymenit svicky,ulity svicky muzes hodit tak sousedovi do okna,aji kdyz osusis tak uz jsou v hajzlu

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.9.2016 od keymaker

    jak píšou hoši. to jsme si u CBR asi zažili všichni. ulitý svíčky. Vyměnit

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2016 od boristajgr

    obvykle to dela chuda smes, benzin se po troskach hromadi od valcu az do vyfuku, pak smes dosahne takove bohatosti, ze ji nektera svicka zapali a pak to krapne, pro tento druh zavady byvaji vymontovane svicky uplne suche

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.9.2016 od KATRTER

    mě to dělalo podávací čerpadlo prostě nedávalo po rozhýbání v poho

    Doplněno:

    ten samej problém sem měl před rokem,když sem startoval, tak po chvíly šílená rána ale start pořád nic

    11.9.2016 od KATRTER

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.9.2016 od dangerousRider

    ahoj měl jsem stejný problém a nakonec jsem dal vyčistit karbece ultrazvukem v hondě a seřidit je a je po problému

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.10.2016 od acol

    Mokre svicky, vymenit !

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist