globalmoto_duben_nolan




Zadřený motor??

  • 0

    30.8.2016 od Damagerr

    Ahoj.
    Mám dotaz ohledně zadření motoru. Jel jsem v pohodě. Je pravda, že jsem motorku dost turoval a honil to do vysokejch. Ve válci, který je blíž k přednímu kolu, to začalo jak kdyby pískat a ,,chrastit,, . je možný, že jsem zadřel motor?. Díky za rady...

    Doplněno:

    Děkuju všem moc za rady. Samozřejmě jsem nemyslel zadřený ale přidřený motor. Například válec nebo pístní kroužek. Ale jak říkáte, chce to se mrknout dovnitř. Chtěl jsem jen zhruba vědět co by to aspoň orientačně mohlo byt a kolik si mam asi tak nechystat peněz. Zítra frčí do servisu. A ještě jednou děkuju

    31.8.2016 od Damagerr

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    30.8.2016 od Bramborovy_kral

    Ve válci, který je blíž k přednímu kolu ?? ty mas 125ku ctyrvalec?

    Doplněno:

    sor,ted koukam na ten dvojvalec co kazdej val vypada na petikillo...fakt sem se zasmal

    30.8.2016 od Bramborovy_kral

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.8.2016 od pepinow

    dvouvalec do V. Na pekelny vytaceni to urcite neni a tento obsah taky neopliva zivotnosti takze to muze byt prez kliku,pist,vacku cokoliv

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.8.2016 od kilix

    práveže malé virago vydrží vraj celkom dosť.
    Problém týchto 125tkových strojčekov je, že väčšinou na tom jazdia mladí chalani, ktorí sú radi, ak majú na benzín a tým pádom na údržbu moc financí ani chuti neostáva. Každý pojazdí sezónu a predá (bez akejkoľvek údržby), potom po 10 takýchto sezónach sa to dakomu komplet rozsype pod rukami.

    Takže hej, zadretý motor typicky "zvoní".
    Nezistíme tu na fóre nič, len sa môžme baviť o ničom a tipovať. Bude to treba otvoriť a pozrieť.

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.8.2016 od crowack

    Rozdělat a zjistit co temu je. Kdybys to zadřel, bloklo by se ti zadní kolo. (logicky volové, děláte všici jak kdybyste zežrali všecku moudrost světa a nevite ani co to znamená když se zadře pist. Kdybys vole zadřel, tak bys to kurva poznal, protože bys zadnim kolem maloval černyho hada po silnici a prdelí cvakal trojku drát...)
    To samozřejmě neznamená, že temu nic není. Rozebrat a zjistit co je špatně, pokud tomu nerozumiš, tak to nekemu svěř ale pak to teda budeš muset zacvakat

    Doplněno:

    Presne tak,crowack nebo jak si to rika je chytrej jak prdel ale motor by na motorce nenasel,ver tomu ze kdyz zadres pist i u jednovalce,nemusis kolo tahnout smikem

    31.8.2016 od pepinow

    Když je neco zadřeny, tak se to netoči. Aji vačku jsem viděl zadřenou tak, že s ni nešlo hnout, rozlomilo to rozvodový kolo a spadl řetaz. Pokud motorem jde otočit, je to maximálně přidřeny. Přeber si to jak chceš.
    Závěr to ale nemění - rozdělat a zjistit, co je špatně.

    31.8.2016 od crowack

    a ak zadrel klzné ložisko vačky?
    tiež by ťahal koleso?
    Zadrieť sa dajú aj iné veci, nie len piest natvrdo vo valci.

    31.8.2016 od kilix

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist