globalmoto_duben_nolan




Palivoměr

  • 1

    23.8.2016 od starosta440

    Prosím o radu. Po nějakém čase začal zlobit ukazatel paliva. začalo se to projevovat tím, že po natankování do plné "kostičky" stavu paliva pomalu naskočí do plné. Tohle trvalo asi po ujetí 10km a pak bylo vše v pořádku. Následně se porucha prohlubuje na to, že při každém otočení klíčku ukazuje stav paliva jinou hodnotu čárek. Teď už si palivoměr dělá co chce a stav paliva se mění podle nevím čeho, ale nikdy už není plná....
    Než začnu rozebírat celou motorku a budu hledat, chtěl jsem se zeptat, zda někdo něco podobného neřešil. Chyba může být kdekoli a proč rozebírat nádrž, když to bude v tachometru

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    23.8.2016 od Hughes.de.Payns

    Ahoj, začal bych tím, že bych sundal sedlo (4 šroubky) otevřel víčko nádrže s plovákem (5 šroubků) a zkontroloval a vyčistil dráhu plovákového kontaktu. Když by to nepomohlo, tak odšroubuj kapličku s rychloměrem a zkontroluj konektor vedoucí do budíku. Ale sázím na ten reostat na plováku

    Doplněno:

    Díky za radu. Na plovák jsem už koukal, ten potenciometr (jeho dráha) nevypadá, že by byl mechanicky poškozená. Čistil jsem to a nepomohlo to. Na ten budík se ještě kouknu.

    25.8.2016 od starosta440

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.8.2016 od PetysGSX-R

    Mam taky stejny problem.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.8.2016 od ja1

    poděkuj distribuci benzínu a přísadám ekosraček-etanolu do něj...vázne plovák.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist