globalmoto_duben_nolan




Počítadlo kvaltů

  • 0

    18.8.2016 od Dr_Magor

    Dobrý den
    Chtěl bych se zeptat jestli má Honda Varadero 125 počítadlo kvaltů kamarád co ji měl říkal, že tam neco takového bylo. Tak sem se radši chtěl zeptat lidí co jí mají déle než půl roku. Sám o této motorce přemýšlím bude to moje první a v autoškole motorka má počítadlo kvaltů. Sice jsem na něj moc nekoukal, ale když sem se soustředil na jízdu, tak jsem ztratil jaký kvalt tam mám.
    Děkuji předem za odpovědi.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    19.8.2016 od dindj

    Mám varana z roku 2001 a počítadlo kvaltov tam nie je . Len ukazovateľ neutrálu. Ale aj tak väčšinou vieš na aký kvalt ideš, nejako to po určitom čase príde samo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.8.2016 od kilix

    Nemá, pokial to tam niekto neprirobil.
    Ukazuje iba N.
    A naozaj to nie je treba pre bežnú jazdu, chvíľu pojazdíš a podľa otáčok a rýchlosti budeš vedieť akú máš rýchlosť.
    Má to význam na okruhu, ale do premávky je to zbytočná vec IMHO.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.8.2016 od Sochyss

    Po pár kilometrech to nebudeš potřebovat, stejně se na ní dá jezdit na pětku v obci i mimo obec

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.8.2016 od wonder184

    Na Varaderu už mám najeto 55tis km a vážně mi počítadlo kvaltů nechybí :D je to zbytečnost. Nauč se jezdit a nebudeš to vůbec potřebovat. Převodovka je na pětku 1,0 a na čtyřku 1,173 takže když máš pětku jedeš např. 50 na 5000ot/min. Když máš čtyřku, tak jedeš 50 skoro na 6000ot/min, zbytek vědět nepotřebuješ. Většinou na Varanu jezdíš na 5tku nebo 4ku. To by ti mohlo pomoct.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist