globalmoto_duben_nolan




ktm 250 výška řiditek

  • 0

    28.7.2016 od kut

    Dvě stejné ktm 250 exc, jedna 2014 a druhá 2015.Jak je možné,že jedna má od země k rukojeti vyšší vyšku o 3cm?Nejde mě to do hlavy)řiditka stejně naklopený,tlumiče posazeny v brýlích taky stejně.Co to ovlivni?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    29.7.2016 od Katroš

    Říká se tomu předpětí pružiny a nebo dokonce i jiný pružiny , to vše hraje svou roli.

    Doplněno:

    předpětí máme stejny podle manualu,Pružiny snad každý original.Musím to dat ještě jednou k sobě a pozjištovat v čem se nám to lišší.Na te vyšší motorce se mě líp jede,mam 185cm

    29.7.2016 od kut

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.7.2016 od kamilbrabenec

    No rozdíl můžou udělat jedině tyto věci: rozdílná výška řidítek (byť od stejného výrobce), rozdílná výška představců (dají se dát vložky na zvýšení), popuštění tlumičů v brýlích (to píšeš že máte stejně), malou roli hraje typ pneumatiky (rozdílná výška špuntů). Ale pokud se ti jede líp na té vyšší musí být rozdílný trojúhelník stupačky - řidítka - sedlo. Takže v tom případě bych typoval na jinak vysoká řídítka, nebo představce. A pokud na tom jezdíš v sedle tak jiná výška sedadla. Jo a KTM má ještě posuvné představce v brýlích - to by taky mohlo udělat rozdíl.

    Doplněno:

    jsem z toho jelen)

    30.7.2016 od kut

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist