globalmoto_duben_nolan




Benzin v oleji

Odpovědí (3)
  • 0

    19.7.2016 od Slávek-TDM

    Tak kazdopadne s tim nejezdi! Benzin totiz nemaze a tak bys byl na nejlepsi ceste zadrit to na klice nebo vackach.
    Jestli je to benzin zjistis sichem jak pise Koudy01 a nebo muzes zkusit kapnout tu smes z motoru nekam na plech a skrtnout sirkou. Kdyz chytne hned jakmile priblizis sirku, je v ni benzin. Kdyz az za chvili, je to cistej olej.
    Jelikoz S2 je strikacka, muze ti tak maximalne netesnit vstrik. Ale nedavno tu byl pripad s FireBladem, kterymu lital nespalenej benzin z vyfuku - duvod byl myslim zpetnej ventil. Kdyz vyndas svicky, nektera bude mozna extremne cerna a mokra. Pokud ano, nasel jsi to. Nic jinyho me nenapada.

    Doplněno:

    Tak nakonec moje blbost, nic tomu nebylo, jako zelenac jsem zbytecne plasil.

    8.9.2016 od Eriq77

    Jak jsem ti psal do soukrome zpravy, nevim presne tvuj rok vyroby, ale nakresy najdes treba tady:

    Akorat me zarazi, ze ti motorka normalne jela, ze se to nehadalo a nejelo na tri valce. Ted uz ji rozhodne nestartuj, zadrel bys to.

    19.7.2016 od Slávek-TDM

    je to benzin, smrdi to po nem a na kapkovym testu to jde taky videt ... voda vypada jinak navic olej lazen by byla zpěněná. Tip na tesneni u vstriku uz mi rikal jeden mechanik, je to asi mozne. Uvidim, zatim diky za tipy.

    19.7.2016 od Eriq77

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.7.2016 od Koudy01

    A neni to voda? Benzin poznas po cichu ne?

    Doplněno:

    v tagu je OLEJ - SMRDI - BENZINEM ;o)

    19.7.2016 od Eriq77

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.7.2016 od nasap

    Ja muzu doporucit servis na motorky.. Zbraslav-Lahovice, spodni 1 tel: 604916561

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist