globalmoto_duben_nolan




bandit po cca 20km chcípne

  • 0

    17.7.2016 od Telďas

    Zdravím , pořád nemůžu přijít na to v čem je problém , když jedu kousek dál tak se bandit třeba po 20km začne dusit až padnou otačky k 0 a chcípne jakoby tam nešel benzín pak musím přepnout kohout na polohu PRI )přeplavování) a zase chytne ...už sme měli rozdělané víčka karbců a koukali na jehly ty jsou bez zářezů takže se asi nedá nastavit bohatost jako u fichtla a ty gumičky membrany nebo co to je sou v pořádku takže jsme seřídly podtlaky a vzdušníky ale pořád stejný nemůže být chyba třeba v kohoutu ?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 2

    17.7.2016 od ja1

    ucpaný kohout ,prasklá podtlaková hadička k membráně v kohoutku ,membrána v kohoutku.

    Doplněno:

    PRI není přeplavování ,ale otevřený kohout který nezavře podtlak z motoru....tudíž když motor neběží může benzín téci do karbce,

    17.7.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.7.2016 od Koudy01

    Co odvetrani nadrze? Funguje?

    Doplněno:

    určitě ano když to jede na otevřený kohout

    22.7.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.7.2016 od Telďas

    ano nádrž jsem měl dole hadičky jsou správně zapojeny a zpuchřelé nejsou tak to vidím na ten kohout , ted otazka jestli koupit použity za 1500 nebo sehnat dily na repas za 700....

    Doplněno:

    jednoduché- rozebrat kohout,vyčistit a uvidíš jak vypadá membrána - pak koupit dle stavu bud sadu nebo celý kohout

    18.7.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.7.2016 od melman

    Kdysi podobný problém na B1200 2006, po dlouhém bádání se ukázala závada ve víčku palivové nádrže kdy byly ucpané otvory přivádějící vzduch, zkrátka se jízdě cca 10 - 20 minut z nádrže neteklo palivo a motorka chcípla a dala se znovu nastartovat pouze se sytičem. Byla ve dvou autor. servisech Suzuki než se na to přišlo, v servise vždy jela normálně. postupně jsem vysledoval že pokud se jelo s otevřeným víčkem vše fungovalo normálně. Nakonec udělali větší díry do gumového těsnění víčka a od té doby už se závada neprojevovala. Netvrdím že je to tvůj případ, jen dávám na vědomí.

    Doplněno:

    byl to rok 1996

    21.7.2016 od melman

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.7.2016 od lan

    Tohle mi dělalo na banditu víčko,natankoval jsem do plná a zalila se mi odvzdušňovací hadice,jezdi s pootevřenými víčkem a pokud se to neprojeví......

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist