bmw_r1300gs_cartec




Jawa 175 sport zlobí elektrika

  • 0

    16.6.2015 od Doolezal

    Zdravím. Mám problém na svojí 175 sportce. Předevčírem jsem jí přivezl od kamaráda. Stála 15 let pod senem. Vyčistil jsem koupil jsem baterku pojistku. Nastartoval jsem a všechno běželo super. Dojel jsem 2 km. Chcípnul jsem jí pak jsem jí chtěl nakoupnout a už nesvítily ani světla a nechytla. Kouknu k baterce a jak je pojistka v tom plastovém obalu tak ten byl uplně roztavený a vypadl z ní drát. No přidělal jsem to zpátky dojel jsem domu. A roztavilo se to už uplně přitom všechno svítí, dobíjí, a funguje. Nevíte někdo čím to je? Moc děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    16.6.2015 od Kawapetr

    Zdarec, to dobíjení asi uplně v pořádku nebude a co tam máš za pojistku když ti roztavý drát a a plastový obal ta taky nebude uplně tak jak má?
    Tipoval bych to na to že ti to přebíjí.

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.6.2015 od ja1

    to bude někde zkrat asi pořádně prohlídnout dráty a nejlíp natahat nové

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.7.2015 od Doolezal

    Tak pořád jsem zjistil čím to je. Když chcípnu motor a jsou zrovna seplí kladívka tak mi to probíjí na baterku. Ale když seplí nejsou tak je to v pohodě. Udělal jsem to uplne jednoduše a dal jsem si k baterce vypínač když chcípnu motor tak prostě odpojím baterku a je to v klidu. :) Moc děkuju chlapi.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist